IT Kharkiv Parents2IT: Kharkiv IT Cluster за підтримки USAID КЕУ проведуть лекції з профорієнтації у Харкові

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
Реєструйтесь

У червні 2021 року відбудуться три безкоштовні вебінари, на яких ми дізнаємось, як обрати майбутню професію.

Харків – це місто університетів. До нас приїжджають навчатись люди з різних населених пунктів України та з-за кордону. Університети Харкова мають багату історію, застосовують нові освітні програми у навчанні та орієнтуються на нові та перспективні спеціалізації. Саме у Харкові абітурієнт може знайти та вибрати спеціалізацію на будь-який смак.


Обираючи місце для навчання, батьки та абітурієнти намагаються знайти найкраще. Але що робити, якщо університет знаходиться в іншому місті? У багатьох країнах, переїзд заради вступу – звична практика, та студенти без усяких вагань покидають стіни рідного дому. В Україні, людям з маленьких міст важко вирішитись на такий вчинок. Але чи так страшно переїжджати? І чи достатньо переваг? Про те, що дає навчання в іншому місті, дізнаємось від спікерів вебінарів.


Про що поговоримо:
  • Історії переїзду до великого міста — переїзд, навчання, перша робота, проблеми, з якими зіткнулися;
  • які є можливості в IT;
  • чому важливо навчатися.


Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (Програма USAID КЕУ) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Харківський ІТ Кластер ініціює проєкти, співпрацює з центрами кар’єри університетів, аби розповісти про можливості навчання в Харкові та всій Україні.
Саме тому, вже у червні, ми проведемо тренінги, щоб допомогти абітурієнтам вирішити своє майбутнє.

Реєструйтесь

Коментарі