IT Fundamentals

Курс IT Fundamentals від EPAM University повертається

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Після успіху пілотного проєкту IT-Fundamentals EPAM University відкриває доступ до базових програм курсу в режимі самостійного навчання. Відтак українці, яким необхідна якісна IT підготовка без прив’язки до локації, попереднього досвіду чи темпу навчання, зможуть навчатися у зручному для себе форматі.

Наразі відбувається перезапуск однієї з найпопулярніших програм EPAM University — IT Fundamentals Self-Paced Program. Нагадаємо, навесні бажання опанувати ази комп’ютерної інженерії в пілотному проєкті виявили понад 18 тисяч учасників, понад 1660 з них успішно закінчили курс та перейшли до вивчення спеціалізованих програм. Метою проєкту є прагнення знизити поріг входу в ІТ, а також соціальні передумови – війна вплинула на рівень безробіття та змусила багатьох українців шукати професійної перекваліфікації.

Створений для початківців, цього разу IT Fundamentals відкривається у форматі self-paced — самонавчання, з безкоштовним доступом з будь-якого куточка світу. Єдина умова – знання англійської. Матеріали можна проходити в зручному темпі — курс не має фіксованої дати старту або закінчення, а також відбіркових етапів.

Для кращого розуміння, на яку саме ІТ-професію варто звернути увагу, в компанії розробили профорієнтаційний тест, який за 15 хвилин допомагає обрати ті спеціалізації, в яких у кандидата є високі шанси на успіх завдяки “збігу” в психологічних характеристиках та природних здібностях. Крім того, він допоможе вибрати оптимальний метод навчання.

Також EPAM University відкриває доступ до п’яти спеціалізованих курсів, про які ви можете дізнатися нижче:

Спеціалізовані курси

Про EPAM Systems

З 1993 EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM) використовує прогресивний досвід розробки програмного забезпечення, щоб стати провідним світовим постачальником послуг цифрової трансформації та лідером у галузі розробки цифрових і фізичних продуктів, а також послуг з розробки цифрових платформ. Завдяки своїй інноваційній стратегії, інтегрованим консалтинговим та проєктним можливостям та унікальній «інженерній ДНК», глобальні гібридні команди EPAM допомагають зробити майбутнє реальністю для клієнтів і спільнот у всьому світі, створюючи кращі корпоративні, освітні та медичні платформи, які об’єднують людей, оптимізують досвід і покращують життя. У 2021 році EPAM було додано до S&P 500 і включено до списку компаній Forbes Global 2000.

Глобальні мультидисциплінарні команди EPAM, які було обрано журналом Newsweek як «Найулюбленіше робоче місце» у 2021 та 2022 роках, обслуговують клієнтів у понад 50 країнах на шести континентах. Будучи визнаним лідером, EPAM входить до 15 найкращих компаній у сфері ІТ-послуг у рейтингу Fortune 1000. Чотири рази вона посіла місце як найкраща IT-компанія у списку компаній, які швидко зростають, за версією Fortune 100. EPAM уже три роки поспіль входить до списку 25 найбільших світових агентських компаній за версією Ad Age, а Consulting Magazine назвав EPAM Continuum однією з 20 компаній, які швидко зростають.

Дізнатися більше інформації можна на сайті www.epam.com, а також в соціальних мережах  Twitter  та  LinkedIn.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. IT Fundamentals
  2. навчальні курсу для ІТ
  3. Teachers Internship-2023

Коментарі