До IT-екосистеми Beetroot приєдналася в’єтнамська команда

До IT-екосистеми Beetroot приєдналася в’єтнамська команда

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Стокгольм, 3 жовтня 2023 року. Beetroot оголосила про розширення у В’єтнамі: до міжнародної екосистеми приєдналася Pangara — IT-компанія з власною позаштатною платформою. Таким чином Beetroot посилює співпрацю між глобальним бізнесом і кваліфікованими розробниками з В’єтнаму.

«Залучення команди з В’єтнаму — це крок до створення позитивного впливу в країні, яка має величезний потенціал. Крім того, це дозволить нам сприяти розвитку місцевої технологічної спільноти і розширити можливості, що ми пропонуємо клієнтам. Тому ми з надзвичайним ентузіазмом ставимося до цього розширення», — прокоментував новину Андреас Флодстром, CEO Beetroot.

В’єтнам має динамічний IT-ринок і тривалі ділові зв’язки із західними партнерами. У країні розташовані регіональні офіси таких технологічних гігантів, як Samsung, HP, IBM та Intel. Цьогорічна статистика наочно демонструє переваги в’єтнамського ринку IT-талантів:

  • 430,000 інженерів в IT-індустрії;
  • 57,000 IT-випускників щороку;
  • 59% фахівців становлять інженери рівня Middle і вище;
  • 62,5% інженерів опановують нові технології з власної ініціативи.

Міністерство інформації та зв’язку В’єтнаму прагне, щоб країна до 2030 року стала провідною цифровою економікою у Південно-Східній Азії. Тому В’єтнам має на меті створення щонайменше 100 тисяч технологічних компаній і підготовку 1,5 мільйона IT-фахівців.

Завдяки потужній інфраструктурі та державній підтримці сектору ІКТ, В’єтнам стрімко набуває статусу одного з найкращих місць для пошуку ІТ-фахівців. Про це свідчить і той факт, что країна обіймає сьоме місце з ІТ-аутсорсингу у рейтингу Kearney 2023 GSLI.

Фредрік Весслен, співзасновник Pangara, розповів:

«Приєднання до Beetroot відкриває для Pangara нові можливості, а також підкреслює великий потенціал в’єтнамської технологічної спільноти. Ми поділяємо думку стосовно сили віддаленої роботи і віримо, що талановитих фахівців варто шукати не лише на сформованих ринках. Разом ми створимо нові перспективи: як для зацікавлених клієнтів, так і для талановитих фахівців».

Beetroot має суспільну місію, один з аспектів якої — створювати кращі умови для IT-фахівців, сприяти їх розвитку і добробуту. Вихід на в’єтнамський ринок дозволить екосистемі долучитися до розвитку фахових спільнот і підтримувати місцеві освітні ініціативі. Крім того, Beetroot залишається активним гравцем українського IT-ринку: компанія продовжує розвивати свої українські осередки і залучати до співпраці українських інженерів. Тому приєднання до міжнародної екосистеми команди Pangara означатиме також посилення ділових взаємозв’язків між Україною і В’єтнамом.

Про Beetroot

Beetroot — технологічна екосистема зі шведським корінням, яка пропонує клієнтам з різних куточків світу послуги з розробки софту під ключ і створення виділених команд інженерів. Екосистема закриває весь спектр потреб в IT-компетенціях: від фахової освіти до сталих технологічних сервісів.

Заснована у 2012 році, Beetroot має команду з 500 фахівців у Європі, США і В’єтнамі. Більше інформації — за посиланням.

Про Pangara

Pangara допомагає клієнтам з усього світу знаходити досвідчених IT-фахівців у короткі терміни: протягом декількох днів, а не місяців. Команда має широку мережу перевірених спеціалістів з розробки софту, мобільних додатків, e-commerce і дизайну. У Pangara переконані, що талановиті фахівці набагато ближче, ніж може здатися на перший погляд. Крім того, команда прагне відкривати нові можливості для кваліфікованих розробників, які глибоко захоплені своєю справою. Докладніше про Pangara — на офіційному сайті.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Beetroot’s Sustainability Report
  2. Beetroot_Academy

Коментарі