IT Craft: разом ми можемо більше

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

IT Craft – новий мембер Kharkiv IT Cluster. Вже більше 20 років компанія створює інноваційні рішення для технологічного бізнесу та має більше 300 клієнтів з США, Європи та Азії. Чи вплинула війна на IT Craft і як компанія поєднує волонтерство та роботу – читайте у нашому матеріалі.

Підтримка 28 галузей і не тільки

Головні напрямки діяльності компанії – IT Consulting, Custom Software, Web & Mobile Development. IT Craft надає послуги з розробки програмного забезпечення повного циклу, покриваючи потреби клієнтів у сучасних технічних експертних навичках. Специфіка клієнтів ІТ-компанії варіюється від тих, хто планує стартапи, та тих, хто потребує запуску MVP (мінімально життєздатних продуктів) для підприємств, які шукають допомоги зі складними програмними системами до великих ентерпрайз-клієнтів.

Великий досвід та унікальний підхід до кожного замовлення дозволяє зберігати та поповнювати базу клієнтів з багатьох сфер. Сьогодні на рахунку в IT Craft понад 28 галузей промисловості до обслуговування. І ця кількість тільки продовжує зростати.

it-craft-razom-mi-mozhemo-bilshe-640x427 IT Craft: разом ми можемо більше

Чи змінився вектор діяльності під час війни?

Команда IT Craft до останнього не вірила у можливість повномасштабного вторгнення, тому всі сили приділяла саме роботі та проєктам. Однак після вторгнення співробітники компанії оперативно релокувалися у більш безпечні місця, у тому числі й за кордон. Є й ті, хто залишився у Харкові.

Наразі команда працює у звичному ритмі та продовжує успішно закривати проєкти, яких з війною не стало менше. За роки продуктивної праці на рахунку компанії близько 2250 реалізованих проєктів.

Підтримка і турбота про співробітників

Розуміючи складність ситуації, команда IТ Craft спершу подумала про людей – співробітників компанії, які опинилися в небезпеці. Таких було багато, адже ядро експертів компанії знаходилося в Харкові.

Компанія інформативно допомагала співробітникам з житлом та безпечними маршрутами, зі способами евакуації та документами. Також на зв’язку з працівниками постійно були юрист та психолог компанії, які оперативно реагували на запити ІТ-спеціалістів.

Сьогодні географія компанії розсіяна Україною та за кордоном, однак офіс залишається в Харкові та чекає на мир та відновлення роботи в Харківській локації.

Координація волонтерства та регулярні донати

З перших днів війни команда створила координаційний канал волонтерської допомоги, який діє до сьогодні. Нещодавно IТ Craft власними зусиллями зібрала суму у розмірі майже 3.5 мільйонів гривень і надіслала до благодійного фонду Hope for Ukraine e.V. Гроші пішли до регіонів, які більш за все постраждали від війни.

Сила згуртованості

IT Craft стала учасником Харківського ІТ Кластера під час війни. Основна причина – сила згуртованості. Лише діючи спільно ми можемо вірити в те, що справді відновимо економіку та досягнемо перемоги.

«Ми нескінченно раді і вдячні цій спілці за можливість доєднатися до великої кількості провідних Харківських IT-компаній, ціллю яких є впровадження комплексних змін в IT-екосистему міста.

Зі своєї сторони обіцяємо, що зробимо усе можливе, щоб допомагати просувати наше місто, як провідну IT-локацію та підтримувати IT-community.

Зробімо Харків сильнішим разом!», – коментує команда IT Craft свій вибір стати учасником Kharkiv IT Cluster.

Ми раді, що до нашої ІТ-спільноти долучаються мотивовані та цілеспрямовані компанії. Разом ми досягнемо мети та дійдемо до перемоги!

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Clickable Agency_NFT_Kharkiv IT Clsuter
  2. ErgoServ_Kharkiv IT Cluster
  3. itforce
  4. SDA Company

Коментарі