IT Community твої бонуси й знижки у смартфоні

IT Community: твої бонуси й знижки у смартфоні

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Ти — частина крутого ком’юніті Kharkiv IT Cluster? Спеціально для тебе ми зібрали найкращі пропозиції по всій Україні! Провідні бренди, страхування та банки, спорт і розваги — понад 1000 спекотних пропозицій він наших вендорів!

IT Community — це програма лояльності від Kharkiv IT Cluster та ІТ-компанії WEBSPARK, в якій вміщено бонуси та подарунки, знижки та спеціальні пропозиції від вендорів. Це зручна цифрова система, в якій можна самостійно слідкувати за транзакціями, контролювати накопичені бонуси та отримувати найвигідніші пропозиції одразу у свій профіль.

Плануєш поїздку чи зустріч? Незабаром важлива покупка чи обираєш подарунок? Рішення просте: зайди у застосунок, щоб отримати знижку чи спеціальну пропозицію від партнера. А якщо в переліку немає твого улюбленого бренду, мерщій писати побажання у спеціальну форму з розвитку програми!

Зручне меню, особистий кабінет, дизайн картки та багато інших плюшек в застосунку IT Community від Kharkiv IT Cluster!

А найголовніше — програма лояльності IT Community доступна кожному! Долучайся!

✨Завантажити на Android✨

👉Завантажити на iOS👈

Kharkiv IT Cluster щиро вдячний компанії WEBSPARK! Наша співпраця — це ще один крок уперед до розвитку ІТ-бізнесу. Це крок до перемоги.

Довідка:

WEBSPARK — компанія, що працює у web-розробці вже 17 років, надає послуги комплексних рішень, завдяки яким створює якісні web-продукти та мобільні додатки. Злагоджена робота компанії веде до результатів безліч задоволених клієнтів із США, Європи, Ізраїлю та України.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Forbes 30 Under 30

Коментарі