Історії успіху: Вірджинія Рометті

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Ти ж не думаєш, що в ІТ успішними стають лише чоловіки, правда?

Харківський ІТ Кластер розповість тобі про Вірджинію Рометті, першу жінку-керівника компанії IBM, яка в 2017 році була десятою у списку Forbes «100 найвпливовіших жінок світу».

Вірджинія працювала у компанії IBM довгі роки. За її керівництва компанія придбала підрозділ Pricewaterhouse Coopers, і ця угода стала однією з найзначущих в історії компанії і призвела до її невпинного росту.

Після успішної угоди Вірджинія зайняла посаду віце-президента. Її попередник зазначив, що стать Вірджинії ніколи не мала значення, і вона заслужила свою посаду. Під її керівництвом група фахівців розробила комп’ютер нового покоління Watson з особливою інтелектуальною системою.

В 2011 році Вірджинія стала генеральним директором IBM. Звісно, не всі підтримали нового директора, проте Вірджинія довела, що своє місце отримала недарма: чистий дохід компанії за один рік зріс на 5%. Зараз компанія підтримує свою позицію лідера на ринку.

В моменти невдач та падінь Вірджинія запевняла, що «ріст і комфорт несумісні. Приймайте виклики, вітайте ризики, тому що це в будь-якому випадку зробить вас краще».

Тож незважаючи на всі стереотипи та перешкоди, Вірджинія вперто досягала свого успіху. Нам здається, що досягла навіть більшого, правда?

Надихайся історіями успіху разом з Харківським ІТ Кластером та чекай на нові історії!

Коментарі