Історії успіху: логотип компанії Apple

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Нещодавно в нас в історіях була гра «Правда чи брехня» з фактами з ІТ-галузі.

Лише невелика кількість людей вгадала факт про логотип компанії Apple. Тож ми вирішили розповісти його історію — чи завжди на ньому було головним яблуко?

graduation-cap-480x480 Історії успіху: логотип компанії Apple

Логотип Apple пов’язаний із назвою компанії. А назву було створено такою лише для того, аби випередити в телефонному довіднику успішну на той час компанію Atari.

На першому логотипі 1976 року було зображено Ісаака Ньютона під яблунею. Логотип був громіздкий: з детально вимальованими краєвидами, цитатою про вченого та повною назвою компанії.

У 1977 році з’явився новий логотип — більш знайоме нам яблуко. Проте спочатку воно було кольорове на позначення першого кольорового дисплея Apple II. Усього в логотипі було шість кольорів. Тож це не райдуга, як може здатись, а максимальна кількість кольорів, які передавав дисплей.

А от причини відкушеного яблука різні: чи то фантазія дизайнера, подібність цілого яблука до помідора чи навіть співзвучність слова «шматочок» (bite) зі словом «байт» (byte).

Лише в 1998 році логотип став однокольоровим, а саме чорним. А у 2001 році дизайнери подарували логотипу ефект хромування.

2-480x480 Історії успіху: логотип компанії Apple

Непогана історія, як для одного логотипа. А скільки легенд і здогадок щодо кожної з його деталей!

Пиши в коментарях, чи була тобі відома історія логотипу Apple 🙂

Коментарі