banner_ua

«Завжди разом!»: Історія незламності VEC-UA

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Мета блогу ХАБи ІТ-незламності — показати всьому світу, що українське ІТ продовжує працювати на повну потужність і є активним учасником на міжнародному ринку.
Історія VEC-UA — яскравий приклад української компанії, яка продовжує наближати Перемогу України і рухатись вперед!

З перших днів повномасштабного вторгнення офіс компанії буквально став домівкою для команди, навіть дві кішки і видра почували себе комфортно. Простір VEC-UA має все необхідне для комфортного життя: продовольство, теплі речі, засоби гігієни, а Львівський офіс облаштований усім необхідним для ночівлі: спальні місця, подушки, ковдри й душ.

cats_vec_ua-360x480 «Завжди разом!»: Історія незламності VEC-UA

Коли вся Україна поринула у темряву, у компанії одразу зрозуміли — треба брати ситуацію у свої руки. Тому всі офіси VEC-UA, які знаходяться у Харкові, Дніпрі й Львові були одразу облаштовані генераторами та Starlink. Команда самотужки придбала все необхідне, щоб продовжувати працювати і залишатись на зв’язку один з одним і з клієнтами.

office_kharkiv-scaled-414x276 «Завжди разом!»: Історія незламності VEC-UA

Компанія може похизуватись унікальним досягненням: під час складного періоду блекаутів вони не втратили жодного клієнта й продовжили якісно виконувати свої зобов’язання.

Команда VEC-UA довела, що вона дійсно незламна й готова успішно протистояти будь-яким викликам, які готує для них майбутнє!

Слідкуйте за Kharkiv IT Cluster, щоб не пропустити нові історії від наших мемберів і приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті, яке реалізує зміни майбутнього вже сьогодні 💪

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Банер до статті о Dronarium. Текст: ми робимо свій внесок в обороноздатність України
  2. uitop_ua
  3. VEC-UA: Чому студентам слід вивчати BIM?

Коментарі