banner_ua

Об’єднані єдиною метою — Історія незламності ErgoServ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Блог ХАБів ІТ-незламності — це історії сміливості й стійкості українського ІТ. У кожної компанії свій шлях, але всі вони мають дещо спільне — айтівці не опустили руки у важкі часи й об’єднались одне з одним, щоб протистояти зовнішнім викликам і спільному ворогу.

Компанія ErgoServ — мембер Харківського ІТ Кластеру — з 2013 року демонструє свій високий рівень кваліфікації і професіоналізму у сфері розробки програмного забезпечення. Проте з 2022 року вони відкрили себе, як потужну команду, яку не зупинити і не налякати темрявою.

Сьогодні офіс у Черкасах повністю забезпечений електропостачанням та зв’язком завдяки встановленому генератору, підключеній зарядній станції EcoFlow DELTA та Starlink.

starlink-414x311 Об’єднані єдиною метою — Історія незламності ErgoServ

Крім того, компанія закупила додаткове автономне освітлення для всіх кабінетів і поповнила запас ліхтариків, акумуляторів та теплих ковдр, тому в будь-яку пору року в робочому просторі команди тепло й затишно.

Звичайний офіс перетворився на ХАБ Незламності власними силами команди: Дмитро Бабенко, СЕО ErgoServ, та Вікторія Чеберяка, директорка HR-департаменту, займались організацією пошуку та забезпеченням необхідного обладнання, а з установкою допомагав офіс-менеджер компанії Роман.

Команда на ремоуті

ErgoServ співпрацює з коворкінгами в інших містах України, тому всі фахівці, які працюють дистанційно, мають доступ до робочих спейсів, що облаштовані власними електрогенераторами та Starlink. Об’єднавши свої зусилля з партнерами, ErgoServ створила автономний міні-офіс з усім необхідним обладнанням у Полтаві.

Кожній людині у компанії компенсуються витрати на оренду коворкінгу та облаштування власного робочого місця, включаючи закупівлю павербанків, акумуляторів тощо.

Упевненість

Залученість кожного члена команди й небайдужість партнерів допомагали ErgoServ безперебійно працювати в періоди блекаутів або під час планових відключень світла, дотримуючись усіх дедлайнів та належного рівня продуктивності. Крім того, компанії вдалось допомогти із забезпеченням робочих місць колег з інших черкаських компаній.

office-414x233 Об’єднані єдиною метою — Історія незламності ErgoServ

Сьогодні, на щастя, обладнання в офісі майже не використовується, але тепер у команди завжди є резервний варіант роботи інтернету та електроенергії, а головне — впевненість, що вони напоготові протистояти темряві у всіх її проявах.

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster! Пам’ятайте, якщо вас оточують сотні успішних і стійких ІТ-компаній, то ваша обов’язково стане наступною!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. ErgoServ_Kharkiv IT Cluster
  2. it4life-kvadrokoptery-dlya-vartovyh-peremogy1
  3. Унікальні можливості для мемберів Kharkiv IT Cluster

Коментарі