IoT Sensor Vega: дихаємо чистим повітрям із Radmirtech

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Radmirtech — компанія, яка створює продукти, аби допомогти нашій планеті стати чистішою та існувати довше.

Компанія Radmirtech — давні учасники Kharkiv IT Cluster. І в цій статті ми розповімо, як саме продукти компанії — датчики телеметрії — допомагають покращувати світ!

Про компанію

Історія Radmirtech починається з 2001 року як об’єднаного підприємства на базі науково-дослідного інституту радіотехнічних вимірювань. Відтоді компанія успішно виробляє і поставляє вимірювальне обладнання для українського й міжнародного ринків.

smoke-detector IoT Sensor Vega: дихаємо чистим повітрям із Radmirtech

Основні принципи компанії — це висока якість проєктів і ретельний дослідницький підхід. Ці принципи дозволили Radmirtech заслужити репутацію висококласного виробника вимірювального обладнання в Україні та світі.

Наші фахівці постійно оновлюють ряд пропозицій компанії та використовують новітні технології, щоб забезпечити клієнтам високу якість виконаної роботи, — поділився Олексій Туряниця, засновник Radmirtech.


Radmirtech займається розробкою рішень з віддаленого управління, обробкою, аналізом і зберіганням даних. Усе це здійснюється за допомогою власних платформ компанії Smart Count і HASGAS, які дозволяють управляти процесами моніторингу споживання і постачання води, а також балансувати й прогнозувати споживання природного газу, не виходячи з офісу.

А одна з головних розробок компанії — це датчик, який дозволяє використовувати максимально широко телеметрію промислових об’єктів для різних груп споживачів. У самому датчику застосовано різні бездротові технології, такі як GPRS, NBIoT, LoRa WAN і WiFi.

IoT Sensor Vega, датчик телеметрії повітря

Багато хто знає, що забруднене повітря призводить до респіраторних захворювань, алергії, астматичних проявів і зниженню імунітету.

У 2018 році компанія Radmirtech вирішила створити датчик IoT Sensor Vega, який аналізуватиме якість повітря в приміщенні. Згодом очікується, що датчик стане одним з основних продуктів компанії в категорії В2С.
Датчик дає розуміння щодо стану повітря, яким ми дихаємо. Він простий у виконанні: невеликого розміру і його потрібно просто вставити в розетку. Управління відбувається через мобільний застосунок, — поділився СЕО компанії Олексій Туряниця.

sensor IoT Sensor Vega: дихаємо чистим повітрям із Radmirtech

Основне завдання цього датчика — вимірювати й регулювати основні показники навколишнього середовища, такі як сумарні летючі органічні сполуки (TVOС), вуглекислий газ, вологість, температура, освітлення і тиск.

Важливо, аби ці показники залишалися в межах норм, встановлених ВООЗ. В іншому разі може значно погіршуватися фізичний стан, можливий прояв алергічних реакцій і астматичних симптомів, підвищується втомлюваність, що призводить до втрати продуктивності та концентрації. Але найважливіше, відсутність контролю за повітрям у приміщенні може призвести до посиленого поширення респіраторних і вірусних інфекцій.

Датчик активно тестується і використовується для вирішення завдань контролю якості повітря в навчальних закладах Харкова, у побутових і комерційних приміщеннях.

Мобільний застосунок Smart Sensor

Radmirtech розробили мобільний застосунок Smart Sensor, яке відображає всі значення показників і аналітичні дані.

Місія датчика IoT Sensor Vega, розробленого компанією Radmirtech, — допомогти величезній кількості людей усвідомити важливість проблеми чистого і свіжого повітря в приміщеннях, а також за допомогою мобільного застосунку Smart Sensor підтримувати рекомендовані параметри повітря всередині приміщення.


Компанія Radmirtech планує розширюватися з продажем IoT Sensor Vega й на інші країни. Kharkiv IT Cluster упевнений, що в компанії все вийде. Адже інші продукти Radmirtech вже активно завойовують міжнародний ринок.

Саме про ці продукти — датчики для телеметрії води й електрозаправки — ми розповімо вам у наступних статтях!

Коментарі