Інженери Intellias розроблятимуть місто майбутнього

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Intellias оголошує про початок роботи над новим проєктом – у партнерстві з європейським лідером цифрової трансформації, компанія працюватиме над створенням міста майбутнього з нуля.Razdelytely-dlya-sajta2-640x44 Інженери Intellias розроблятимуть місто майбутнього

Перше у світі діджитал-місто – це проєкт, який має на меті візуалізувати урбаністичне майбутнє людства. Розташоване на Близькому Сході, нове місто використовуватиме відновлювальну енергію, штучний інтелект та інші технологічні рішення. Головна місія проєкту – 100-відсоткове використання відновлювальної енергії та гармонійне поєднання природи й технологій, зокрема, громадський транспорт, електрокари та автономні транспортні засоби знаходитимуться під поверхнею землі. Загальна вартість проєкту складає понад 1 трильйон доларів.

Нове діджитал-місто використовуватиме понад 90% наявних даних та створюватиме взаємопов’язану систему для життя людей. Таким чином розробники хочуть побудувати місто, яке вміє аналізувати світ навколо та приймати рішення.

Razdelytely-dlya-sajta2-640x44 Інженери Intellias розроблятимуть місто майбутнього

Засновники діджитал-міста планують переосмислити ключові сектори економіки. Так, інженери створюють потужності для опріснення морської води та вже уклали контракт на виробництво «зеленого» водню. Місто матиме новітню систему охорони здоров’я, яка базуватиметься на штучному інтелекті, а також систему екологічного громадського транспорту. У планах розробників також є перебудова системи освіти, культури та сфери фінансів задля створення світового хабу для підприємців, візіонерів та бізнесменів.

Для функціонування міста майбутнього необхідно створити комплекс ІТ рішень – від потужних платформ для аналізу даних до систем опріснення води. У роботі над містом вже залучені провідні світові експерти з питань урбанізації, будівництва, цифрових технологій, освіти тощо. Наразі Intellias збирає свою команду інженерів, яка б змогла долучитися до цього проєкту. Ми запрошуємо експертів у галузі штучного інтелекту, Java розробників, AQA, Scrum майстрів, DevOps спеціалістів та досвідчених архітектів. Одним із перших підпроєктів, над яким працюватиме команда, стане створення системи державних послуг онлайн. Вже зараз розпочато роботу над додатком, який допоможе майбутнім мешканцям міста отримувати будь-яку державну послугу у своїх смартфонах. Крім того спеціалісти займатимуться розробкою когнітивної операційної системи, яка знаходитиметься в самому серці діджитал-міста.Razdelytely-dlya-sajta2-640x44 Інженери Intellias розроблятимуть місто майбутнього«Це один з наймасштабніших і найдорожчих проєктів, які будуть реалізовані у цьому десятилітті, й ми маємо шанс долучитися до втілення дійсно революційної ідеї. Для нас це виклик, бо наша команда буде працювати, а іноді й змагатися, з найкращими світовими технологічними та консалтинговими компаніями. Впевнений, що для нас це буде унікальний досвід», – коментує Роман Резніков, Head of Segment Digital в Intellias.Razdelytely-dlya-sajta2-640x44 Інженери Intellias розроблятимуть місто майбутньогоЦілі проєкта відповідають соціальній місії Intellias. Ми прагнемо створювати сучасні й екомобільні міста. Наша експертиза в автомобільній індустрії є однією з найпотужніших на українському ІТ ринку. Працюючи над розробкою автономних автівок й навігаційних систем, інженери Intellias використовуватимуть свій досвід та знання у роботі над містом майбутнього.

Razdelytely-dlya-sajta2-640x44 Інженери Intellias розроблятимуть місто майбутнього
Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує понад 1700 професіоналів. Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську та Кракові. Також Intellias представлений у Німеччині, Ізраїлі, США, Саудівській Аравії та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд. людей. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. У 2020-му компанія отримала таке ж звання від Forbes Україна та EY. Крім того, Intellias двічі здобув звання «Велопрацедавця року».

 

Коментарі