investclub_ua

Invest Club: про інвестиції в ЗСУ та оборону

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Інвестиції в безпеку України — це те, що допомагає українському бізнесу й усій країні сьогодні. Завдяки героям, що служать у лавах ЗСУ та інших підрозділах, ми маємо змогу продовжувати працювати, закривати таски й виконувати проєкти замовників.

Спільнота Kharkiv IT Cluster постійно реалізовує благодійні ініціативи на базі екосистеми проєктів IT4Life. Покупка, доставка гуманітарної допомоги, як для мирного населення, так і для військових для забезпечення контрнаступу.

🗓 29 травня Kharkiv IT Cluster запросив керівників, власників технологічного бізнесу та інвесторів на онлайн-дискусію в рамках Інвестиційного клубу для обміну досвідом, обговорення сучасного стану речей у сфері інвестицій і презентації власних проєктів.

Тема зустрічі: «Інвестиції в ЗСУ та оборону»

Military і Defence Tech — це сфера, що у майбутньому буде не лише перевагою над ворогом на полі бою, а й опорою і рушійною силою економіки України.

Спікерами заходу стали — профільні експерти Brave1*

🔹 Олександр Мрук — менеджер по міжнародному співробітництву Brave1;
🔹 Олесь Худоба — керівник з фінансів та партнерств Brave1.

Довідка

ℹ️ Brave1 — кластер для розвитку Defense Tech в Україні.\

brave1_ua-414x233 Invest Club: про інвестиції в ЗСУ та оборону

Головна місія кластеру Brave1 — прискорити впровадження розробок і стати єдиним вікном співпраці Defense Tech компаній, держави та військових, а також інвесторів, волонтерських фондів, медіа і усіх хто допомагає наближати Перемогу через технології.

Brave1 створили онлайн-платформу через яку розробники подають заявку свого проєкту, яку оцінюють військові та бізнес-експерти.

📌 Подати власну розробку 📌

«Інтерес до України зі сторони інвесторів сьогодні відчутний, проте ми стикаємось з рядом викликів і один з найкритичніших, безперечно, — безпека в країні», — слова Олександра Мрука, менеджера по міжнародному співробітництву Brave1.

Експерти івенту, пан Олександр і пан Олесь розказали про всі нюанси, які треба знати розробникам, що працюють у Defence Tech і відповіли на питання всіх присутніх на івенті.

Презентація проєктів

Мембери Kharkiv IT Cluster презентували власні інвестиційні проєкти:

🔹 Олександр Шубін, CEO SDA Company розказав про «Виробництво FPV дронів» — проєкт над яким працює його команда, щоб зробити Перемогу України ще ближчою;
🔹 Олександр Попов, СEO концерну «Сафарі» в свою чергу представив проєкт, який має назву «Будівництво патронного заводу в Харкові».

Після спітчу присутні запропонували свої варіанти, як можна покращити проєкти колег, обмінялись досвідом і контактами.

Абдурахман Шайхалов зазначив, що тема наступної зустрічі в рамках Інвестиційного клубу — «Інвестиції в реальні бізнеси Харкова».

Слідкуйте за ресурсами Kharkiv IT Cluster і приєднуйтесь до Invest Club! Станьте частиною великих змін, щоб про потужне і незламне українське ІТ почув весь світ! Віримо у Перемогу та ЗСУ!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. eca_ua
  2. Унікальні можливості для мемберів Kharkiv IT Cluster
  3. invest_club_ua

Коментарі