Investor Elevator Pitch

Ucluster.org розпочав серію відео Investor Elevator Pitch

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Стартап сайт Ucluster.org розпочав серію відео Investor Elevator Pitch!

Тепер українські стартапи, які хочуть, щоб Ucluster опублікував їхній Elevator Pitch про стартап та порекомендував на розгляд міжнародним інвесторам, можуть заповнити Форму на сайті та починати готуватися до інтерв’ю.

Зауважимо, що стартап має повністю відповідати наступним критеріям, щоб ми опублікували пітч:

  • Стартап знаходиться в активній фазі залучення інвестицій в Pre-seed та Seed раунди, та планує реєстрацію в штаті Делавер, США.
  • Зосереджується на глобальному ринку з великим потенційним розміром.
  • Працює над продуктом і не є постачальником послуг аутсорсингу.
  • Має більшість R&D в Україні або на сьогодні команда знаходиться закордоном, однак після закінчення війни, стартап планує мати більшість R&D в Україні.
  • Має перших клієнтів, які платять.
  • Отримав менш як $1 млн зовнішнього фінансування.

З засновниками стартапів буде спілкуватися Сергій Соколенко, ангел-інвестор, продакт-менеджер в таких компаніях як Snowflake, Google, Amazon і Microsoft та кофаундер й СЕО у двох стартапах в місті Сіетл, США.

Ми підтримуємо українські таланти і стартапи – віримо, що це допоможе Україні швидше оговтатися після війни й стати інвестиційно-привабливою країною. Привернення уваги міжнародних інвесторів до українських стартапів — у цьому вбачаємо нашу місію. Більше інформації про процес пітчингу можна знайти тут.

Про Ucluster.org

Ucluster.org об’єднує стартапи, інвесторів, академічні та місцеві органи влади. Українським стартапам і учасникам кластерів ми пропонуємо новини про стартапи та регіональні кластери як в Україні, так і за кордоном, а також організовуємо заходи, які об’єднують українську кластерну спільноту. Інвесторам у США та світі ми надаємо інформацію про перспективні стартапи в Україні.

Ucluster засновано Сергієм Соколенко та Станіславом Соколенко (1936-2014). Сергій є ангел-інвестором та зараз очолює Product Management в берлінському офісі компанії Snowflake. Раніше він працював в області Product Management в Google, Amazon та Microsoft у США. Він також заснував Cuesense – стартап з аналізу тональності тексту.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Kharkiv IT Cluster передав AVR-окуляри
  2. Засоби для остеомії
  3. Українські Кластери Ucluster

Коментарі