Інтерактивна лекція про криптовалюти від Павла Кравченка

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Ще одним цікавим заходом для студентів вишів у рамках проекту Харківського IT Кластеру Open IT стала інтерактивна лекція про криптовалюти та блокчейн. Провів її фахівець з криптографії і засновник компанії Distributed Lab Павло Кравченко в ДВНЗ УБС.

“Транзакції без цензури і обмежень є основним призначенням технології блокчейну, – розповідає Павло. – Це метод зберігання, синхронізації і обміну даними між людьми, які один одному не довіряють”.

Він застеріг слухачів від псевдо криптовалют і розповів, як відрізняти їх від справжніх, а для тих, хто хоче детально познайомитися з концепцією, порадив прочитати статтю Сатоси Накамото.

Крім фінансових транзакцій технологія вирішує й інші завдання, наприклад, дозволяє вибудувати ланцюжки поставки товарів або створює систему анонімного голосування.

За словами Павла, крім прихильників технології блокчейну, є й завзяті противники. Однак, технологія набирає популярність і створює альтернативу безлічі знайомих нам систем, тому потрібно розуміти її принципи роботи.

Наступна лекція у рамках проекту  Open IT буде про доповнену реальність і відбудеться 11 квітня в НТУ “ХПІ”.

Коментарі