Intellias відкриває лабораторію IntelliMapLab для студентів ЛНУ

Intellias відкриває лабораторію IntelliMapLab для студентів ЛНУ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Глобальна ІТ-компанія Intellias відкрила науково-практичну лабораторію IntelliMapLab у Львівському національному університеті ім. І. Франка. У цьому інноваційному просторі спеціалісти Intellias навчатимуть студентів створювати карти для навігаційних систем автомобілів.

Урочисте відкриття лабораторії відбулось 11 жовтня – у День університету.

Лабораторію створили на базі однієї із університетських аудиторій і обладнали сучасною технікою для комфортного освітнього процесу. IntelliMapLab передбачає 25 робочих місць для студентів і лектора.

Лабораторію відвідуватимуть студенти технічних спеціальностей, які стали учасниками спільної освітньої програми ЛНУ та Intellias. У межах однойменного навчального проєкту IntelliMapLab студенти отримають теоретичні знання та практичний досвід, створюючи карти у форматі NDS (Navigation Data Standard) для навігаційних систем автомобілів.

“Майбутнє ІТ-сфери в Україні визначатимуть талановиті спеціалісти, які сьогодні на початку своєї кар’єри. Ми в Intellias вважаємо нашою місією допомагати їм отримати саме ті знання, які надихатимуть їх на професійне зростання. Intellias є одним із лідерів автомотів-індустрії. Студенти матимуть можливість вчитися на досвіді наших спеціалістів, ставати впевненішими у своїх силах та продовжувати розвиватися у цій сфері”, – Роман Гапачило, VP, Talent Management в Intellias.

Навчальна програма складається з двох частин – Training lab та Product lab. Теоретична частина Training lab тривалістю у два місяці передбачає лекції від експертів Intellias. Протягом практичної частини Product lab команди студентів під менторством спеціалістів Intellias виконуватимуть технічні завдання, працюючи над реальним проєктом в agile-командах.

“Освітній проєкт IntelliMapLab – простір для студентів, у якому хочеться навчатись і зростати. Саме тут ментори Intellias допомагатимуть їм працювати над рішеннями, які визначають майбутнє автомобільної галузі. Наші інженери розробляють програмне забезпечення, яке використовується в понад 179 млн автомобілів по всьому світу. Учасники курсу отримають не лише унікальні знання: найкращі з них матимуть можливість продовжити свій кар’єрний шлях в Intellias”, – В’ячеслав Слєпцов, Senior Delivery Director в Intellias, один із авторів програми.

Це не єдина освітня можливість для студентів, яку ініціював Intellias цієї осені. Разом з Українським Католицьким Університетом компанія запустила ще одну навчальну програму IntelliDrive. Студенти третього та четвертого курсів факультету прикладних наук УКУ навчатимуться у експертів Intellias Embedded-розробці. Учасники програми IntelliDrive отримають можливість працювати над власними рішеннями для Intellias Automotive Kit – портативної цифрової панелі приладів для автомобілів.

Компанія щороку запускає навчальні проєкти та регулярно проводить тематичні вебінари Від 2021 року в Intellias працює освітній хаб IntelliStart, що дає можливість безкоштовно вивчати актуальні технічні напрями. У 2022-2023 роках Intellias успішно реалізував програму Junior Stream, учасники якої фокусувалась на вивченні Java та Scala.


Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ-компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.

Про ЛНУ ім. І. Франка

Львівський національний університет ім. І. Франка — один із найпрестижніших закладів вищої освіти України з давніми академічними традиціями, що підкріплені сучасними інноваційними тенденціями. Навчальний процес для понад 24 000 студентів забезпечують 19 факультетів та педагогічний коледж. Студенти та викладачі університету здійснюють наукові дослідження світового рівня та співпрацюють з провідними світовими закладами вищої освіти та науковими установами. За останні роки в ЛНУ впроваджено інноваційні освітні програми ІТ-напрямку, зокрема, «Кібербезпека», «Статистичний аналіз даних», «Інженерія програмного забезпечення», «Сенсорні та діагностичні електронні системи» тощо. Також на базі університету щороку проводяться традиційні зимові та літні школи з поглибленим вивченням новітніх технологій, штучного інтелекту та кібербезпеки: “Data Engineering and Security”, “Artificial intelligence summer school”, “Інтенсив цифрової безпеки для школярів”.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Intellias отримав срібло HR & Employer Branding Awards від Forbes Bulgaria
  2. Глобальна IT компанія Intellias стала генеральним партнером щорічної премії Forbes “З0 до 30”
  3. Проєктний офіс Intellias – найкращий у Європі та один із найкращих у світі

Коментарі