Intellias web, копія-min

Intellias в трійці найкращих роботодавців України за версією EY

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Intellias увійшов до трійки найкращих роботодавців серед компаній в Україні загалом та в ІТ-сфері зокрема. Такими є результати дослідження серед спеціалістів із досвідом роботи, проведеного міжнародною аудиторсько-консалтинговою компанією EY Ukraine.

Професіонали оцінюють Intellias найвищими балами четвертий рік поспіль. Однак цього року компанія перевершила попередні результати відразу у двох рейтингах – галузевому та інтегрованому, який охоплює усіх роботодавців країни.

У дослідженні «Найкращий роботодавець – 2023» взяли участь понад 2300 респондентів – спеціалістів із досвідом роботи та студентів-початківців. Учасники оцінювали роботодавців за кількома критеріями, серед яких – кар’єрні можливості та корпоративна культура. Частина питань в опитувальнику стосувались також діяльності компанії в умовах повномасштабного вторгнення.

  • Найважливішим фактором у привабливості роботодавців фахівці вважають розмір винагороди (72%);
  • Велике значення мають також можливості для професійної самореалізації (59%) та кар’єрне зростання (53%);
  • Кандидати із досвідом також звертають увагу на корпоративну культуру (56%) та імідж компаній на ринку (55%).

Intellias постійно інвестує в навчання та професійний розвиток спеціалістів та спеціалісток. В компанії створили IntelliHub – екосистему сервісів, яка об’єднує в одному місці усі можливості, доступні для спеціалістів компанії. Зокрема, фахівці Intellias самостійно керують своєю кар’єрою, можуть обрати ментора або стати ним, мають доступ до освітніх онлайн-платформами та регулярних тренінгів.

Також спеціалісти та спеціалістки Intellias самостійно обирають комфортний час та формат роботи: вдома, в офісі чи поєднуючи обидві можливості. Бувши дружньою до родин компанією, Intellias підтримує спеціалістів та спеціалісток, які стають батьками чи опікуванами. Окрім того, офіси компанії в Україні та Польщі обладнані дитячими кімнатами.

Від початку повномасштабного вторгнення Intellias також незмінно підтримує Збройні Сили України та разом із Veteran Hub допомагає в адаптації військовим, які повертаються до цивільного життя.

Кілька років поспіль Intellias посідає місце серед лідерів рейтингів найкращих роботодавців від Forbes та DOU. У серпні 2023 року компанія потрапила до переліку 25 найкращих роботодавців для ветеранів і ветеранок за версією Forbes Ukraine.

Про дослідження від EY в Україні

Дослідження «Найкращий роботодавець» компанія EY в Україні проводить з 2005 року до сьогодні. Його метою є аналіз привабливості роботодавців на ринку праці, визначення вподобань кандидатів під час вибору місця роботи та надання рекомендацій з питань управління брендом роботодавця. Під час опитування респонденти можуть самостійно назвати до трьох роботодавців у порядку їхньої привабливості, а також обрати цікаві їм компанії серед запропонованих галузевих списків, що складаються на основі незалежних згадувань учасників тогорічних досліджень.

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ-компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях.

Рекомендовані матеріали

  1. the best employer_1060x410_UA web-min
  2. Intellias UA
  3. web, копія-min

Коментарі