intellias_u_nominatsiyi_kulturnyy_kod_web

Intellias з Growth Mindset переміг у номінації «Культурний код»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Intellias здобув перемогу на премії HR Brand Ukraine у номінації «Культурний код компанії». Найвищі оцінки отримав проєкт Growth Mindset, який об’єднує комплекс ініціатив Intellias для професійного росту і розвитку спеціалістів та спеціалісток.

Growth Mindset – мислення зростання – є однією із ключових цінностей компанії. Серед основних програм, які роблять кар’єрне зростання колег в Intellias доступним та прозорим процесом:

  • Fuel50 – платформа кар’єрної навігації;
  • IntelliMenrtorship – програма менторства;
  • IntelliPerson – програма підтримки контриб’юторів.

«Як компанія, основною цінністю якої є люди, ми пишаємось досягненнями колег та усіляко їм сприяємо. Growth Mindset-підхід мотивує спеціалістів та спеціалісток Intellias визначати кар’єрні цілі та досягати їх. Нас надихає швидке зростання та можливості, які воно відкриває. Зростання людей створює можливості для бізнесу. Зростання бізнесу створює можливості для людей. Ми швидко вчимося та робимо те, чого не робили раніше. Ми ніколи не зупиняємось», – Роман Гапачило, VP, Talent Management в Intellias.

Intellias дбає про те, аби спеціалісти та спеціалістки компанії мали можливість навчатись у будь-який зручний для них час. Усі в Intellias мають доступ до найпопулярніших e-learning ресурсів, серед яких – Coursera, Udemy або O’Reilly.

Intellias приєднався до провідних компаній світу, які використовують Fuel50 – платформу для професійного росту спеціалістів. Завдяки Fuel50, колеги можуть самостійно спланувати свій кар’єрний шлях та зрозуміти, які навички потрібно підсилити для досягнення кар’єрних цілей. На платформі також можна отримати фідбек, оцінку своєї продуктивності та компетенцій.

Компанія цінує постійний зворотний зв’язок та обміну досвідом. З цією метою в Intellias діє програма IntelliMenrtorship, завдяки якій спеціалісти Intellias стають наставниками для менш досвідчених колег, допомагаючи їм отримати необхідний досвід для переходу на нову роль.

Intellias всіляко заохочує спеціалістів брати участь в ініціативах компанії та винагороджує їхні внески у розвиток середовища професійних можливостей. У цьому допомагає програма контриб’юторів IntelliPerson. Активні колеги отримують спеціальні відзнаки за менторство, виступи у ролі спікерів, написання статей, участь у зовнішніх освітніх ініціативах тощо.

Intellias не вперше отримує відзнаку HR Brand Ukraine. У 2022 році компанія також стала переможцем премії із ініціативою Career Hub в номінації “Найкращий проєкт з навчання та розвитку працівників”. Кілька років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ-роботодавців за версією DOU, Forbes EY Ukraine. Двічі Intellias визнали одним з 25 роботодавців, дружніх до молоді.


Про HR Brand Ukraine

HR Brand Ukraine – це головна, щорічна, незалежна, авторитетна премія в Україні за найбільш успішні проєкти в галузі управління людським капіталом, репутацією та іміджем компаній як роботодавців. Премія має на меті популяризувати найбільш успішні кейси у галузі управління людським капіталом, репутацією та іміджем компанії як роботодавця. Експертна оцінка забезпечує визнання проєктів у бізнес-спільноті та сприяє розвитку культури HR-брендингу в Україні.

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ-компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Intellias з Career Hub переміг у номінації HR Brand Ukraine
  2. Intellias отримав срібло HR & Employer Branding Awards від Forbes Bulgaria

Коментарі