intellias_reitynh_robotodavtsiv_web

Intellias визнали одним з найкращих роботодавців

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Intellias посів друге місце в Рейтингу роботодавців України серед найбільших сервісних ІТ компаній, в категорії «понад 1500 спеціалістів і спеціалісток». Голосування відбувалось в межах щорічного опитування на ресурсі dou.ua.

Нагадаємо, за результатами минулорічних опитувань, Intellias чотири роки поспіль займав перше місце в цьому Рейтингу. Крім того, у 2017 та 2018 роках компанію визнавали кращим ІТ-роботодавцем у категорії «компанії з понад 800 спеціалістів».

Цього року Intellias в загальному підсумку отримав понад 97 бал зі 100 максимальних. Найвищий показник у розділах «Лояльність» — 98,4 бали зі 100 можливих та «Умови праці» — 98,3 бали. В розділі «Компанія» Intellias отримав 98 балів.

Така висока оцінка можливостей та сервісів, які надає Intellias своїм спеціалістам та спеціалісткам говорить про швидку реакцію компанії на актуальні запити колег. У 2023 році особливу увагу Intellias приділяв впровадженню ціннісного підходу в усі бізнес процеси та розвитку корпоративної культури. Також у фокусі діяльності компанії були благодійні та волонтерські проєкти з підтримки наших захисників і захисниць. Загальна сума допомоги армії з початку повномасштабного вторгнення склала майже 80 млн. грн. Спеціалісти та спеціалістки Intellias не лише брали участь у зборі коштів, але й активно ініціювали власні волонтерські проєкти на корпоративній платформі IntelliShare.

Також компанія приділила велику увагу розвитку проєктів з кар’єрного та професійного зростання в межах програми Growth Mindset. Ці кейси були відзначені незалежними експертами й отримали ряд нагород. Зокрема, ініціатива Growth Mindset цьогоріч перемогла у премії HR Brand Ukraine у номінації «Культурний код компанії», а також завоювала перше місце у категорії «Навчання та розвиток» у межах всеукраїнської щорічної премії HR Pro Awards.

Рейтинг роботодавців від dou.ua проводиться з 2010 року та є безкоштовним і відкритим для всіх ІТ компаній України. Для того, щоб віддати свій голос, наші спеціалісти та спеціалістки відповіли на 17 запитань про Intellias. Усі запитання було поділено на шість блоків, а саме: «Компенсація», «Умови праці», «Кар’єра», «Проєкт», «Компанія» і «Лояльність». Оцінювання відбувалось за 7-бальною шкалою Лікерта.

Також DOU спільнота та Employer Branding Community нещодавно оприлюднили результати спільного дослідження компаній, в яких хотіли б працювати айтівці. Оцінювали компанії IT-професіонали та початківці. За його результатами Intellias увійшов до переліку найбільш привабливих місць для роботи – компанія зайняла четверте місце серед спеціалістів і спеціалісток рівня Senior і вище, та шосте місце у загальному рейтингу серед усіх респондентів.

Intellias неодноразово отримував статус найкращого роботодавця в Україні і за кордоном. Вже кілька років поспіль компанія отримує найвищі оцінки за версією рейтингів роботодавців від Forbes та EY. В серпні 2023 року Intellias потрапив до переліку 25 найкращих роботодавців для ветеранів і ветеранок за версією Forbes Ukraine. Минулого року компанія отримала і нагороди Great Place To Work в Польщі та Іспанії, а також срібну відзнаку болгарського конкурсу Forbes HR & Employer Branding Awards.


Про DOU.ua

DOU.ua – найбільша українська спільнота розробників. З 2010 року портал раз на рік проводить безкоштовне і відкрите дослідження для визначення найкращих роботодавців серед ІТ компаній.

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.

 

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. intellias_otrymav_dvi_nagorody_na_best_employer_brand_awards_adria_2023
  2. intellias_audyt_inklyuzyvnosti_ua_web
  3. novorichna_akula_bpla_dlya_zsu

Коментарі