Intellias проведе Всеукраїнський шаховий турнір серед ІТ-спеціалістів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Intellias організовує вже восьмий шаховий турнір серед ІТ-спеціалістів, але цього разу Intelligent Chess Challenge вперше відбудеться в онлайн-форматі та на всеукраїнському рівні. Якщо раніше компанія проводила турнір лише у Львові та Києві, то цього разу позмагатися в шахи зможуть ІТ-спеціалісти з усієї України: розробники, QA інженери, проєктні менеджери, DevOps-и, бізнес-аналітики та інші спеціалісти.

Реєстрація

3-1320x880 Intellias проведе Всеукраїнський шаховий турнір серед ІТ-спеціалістів

Зміниться і традиційна дата проведення. Раніше турніри відбувались взимку. Цьогорічний Intelligent Chess Challenge запланований на 13 березня. Формат турніру – швидкі шахи: час на партію по 10 хвилин кожному плюс 2 секунди за хід. Загалом шахісти гратимуть 11 турів за швейцарською системою. Турнір відбудеться на платформі Chess.com, на якій діють античитерські алгоритми.

Дізнатися більше про турнір та умови участі, а також зареєструватися на подію можна за посиланням.

Реєстрація

Слідкувати за перебігом подій в день турніру 13 березня можна буде в прямому ефірі на Facebook сторінці Intellias.

Intellias готує багато сюрпризів: подарунки для фіналістів турніру, спеціальні призи для найкращих шахістів в обраних технічних категоріях, а також відзнаку для найкращої шахістки турніру. Щоб дізнатися, які саме подарунки чекають на учасників, слідкуйте за оновленнями на сайті події.

6-1320x880 Intellias проведе Всеукраїнський шаховий турнір серед ІТ-спеціалістів


Про Intellias

Intellias – одна з найбільших ІТ-компаній України, заснована у Львові у 2002 році. Українські офіси компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові та Івано-Франківську. Також Intellias має офіс у Польщі та представництва у Німеччині, США і Саудівській Аравії. Зараз в Intellias працює понад 1500 спеціалістів.
У 2018 році компанія увійшла до щорічного рейтингу Inc. 5000 – переліку приватних компаній, що найбільш динамічно розвиваються в Європі. Того ж року Intellias залучив інвестиції від Horizon Capital для розширення можливостей надання послуг в Центральній та Східній Європі. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ-роботодавців згідно з опитуванням DOU.ua. У 2020 році Forbes Ukraine визнали Intellias найкращим ІТ роботодавцем в Україні. Крім того, UCycle двічі відзначили Intellias як Велопрацедавця року.

Коментарі