intellias_peremig_na_hr_pro_award_web

Intellias переміг на HR Pro Award

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Цьогоріч Intellias отримав дві найвищі нагороди на премії HR Pro Award. Віцепрезидент Intellias з управління талантами Роман Гапачило переміг у номінації «HR року». Ініціатива компанії Growth Mindset також завоювала перше місце у категорії «Навчання та розвиток».

Премія HR Brand Ukraine щороку обирає найяскравіші HR-проєкти та професіоналів року, які стають прикладом для колег по сфері. Претендентів на номінацію «HR року» цьогоріч оцінювали за кількома критеріями, серед яких: лідерство, підвищення стандартів професії, особисте та професійне зростання, цінності у роботі та громадянська позиція.

Роман Гапачило, віцепрезидент Intellias з управління талантами, отримав звання «HR року». Під його керівництвом Intellias реалізував низку ініціатив, аби створити комфортне середовище для роботи, росту і розвитку. Зокрема:

  • Платформа IntelliHub, яка об’єднує кар’єрні можливості та інші цікаві опції для професійного росту колег, як-от сайт для кар’єрної навігації, Fuel50.
  • Програма менторства IntelliMenrtorship та програма підтримки активних колег IntelliPerson.
  • Внутрішня краудфандингова платформа IntelliShare, де колеги підтримують важливі для них збори.
  • Ініціативи у сфері EDI, як-от підписання Принципів розширення прав і можливостей жінок від Глобального Договору ООН та створення спільноти IntelliWomen.

«Я радий поділитись своєю історією та своїм досвідом. Це визнання є не тільки моїм особистим досягненням, але й доказом того, що наша команда працює у вірному напрямку. Ми обираємо будувати людяну культуру, де кожен почувається прийнятим і почутим. Вважаю, що така філософія на сьогодні є не менш вважливою у сфері HR, ніж технології та інновації. І саме такий людиноцентричний підхід є фундаментальним для моєї ролі як лідера в HR», – Роман Гапачило, VP, Talent Management в Intellias.

Це не всі перемоги Intellias на HR Brand Ukraine. У номінації «Навчання та розвиток» компанія також отримала найвищі оцінки експертів. Перше місце завоював Growth Mindset-підхід Intellias до професійного росту спеціалістів та спеціалісток. Growth Mindset – мислення зростання – це комплекс ініціатив та освітніх можливостей, які роблять кар’єрне зростання в Intellias доступним та прозорим процесом. Ініціатива Growth Mindset цьогоріч також перемогла на премії HR Brand Ukraine у номінації «Культурний код компанії».

«Мислення зростання є основою культури Intellias. Ми пропонуємо колегам самостійно керувати своїм навчанням та кар’єрою, надаючи усі можливості для цього. Спеціалісти та спеціалістки таким чином беруть на себе відповідальність за власний професійний розвиток, не бояться робити помилки, шукають нові шляхи та не припиняють зростати»,Дарія Різник, Growth and Development Manager в Intellias.

Премія HR Brand Ukraine 2023 об’єднала понад 500 учасників та експертів. Журі визначало найефективніші рішення компаній та досягнення окремих фахівців у 12 номінаціях.


Про HR Pro Award

HR Pro Award – Всеукраїнська щорічна премія для HR-професіоналів. Головною метою премії є відзначення командних та особистих досягнень представників професії, що сприятимуть підвищенню рівня професійних практик, які існують у нашій країні. Організатором премії є Українська Асоціація HR професіоналів HR Pro. Асоціація створена як ресурсний, інформаційний та комунікаційний центр для HR-спільноти. Основні напрямки роботи Асоціації – підтримка і розвиток професіоналів у галузі та надання унікальних можливостей для своїх учасників.


Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ-компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.

 

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. intellias_u_nominatsiyi_kulturnyy_kod_web
  2. Intellias отримав срібло HR & Employer Branding Awards від Forbes Bulgaria

Коментарі