intellias_otrymav_dvi_nagorody_na_best_employer_brand_awards_adria_2023

Intellias отримав дві нагороди на Best Employer Brand Awards Adria 2023

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Intellias з офісом у Загребі переміг відразу у двох категоріях на щорічній премії Best Employer Brand Awards Adria 2023. Компанія отримала звання «Найкращий бренд роботодавця» та завоювала перше місце у категорії «Найкращий досвід спеціалістів» із проєктом IntelliHub.

Премія Best Employer Brand Awards Adria 2023 об’єднує найсильніші бренди роботодавця із Хорватії, Чорногорії, Словенії та інших країн регіону. Обираючи «Найкращий бренд роботодавця» серед великих, середніх та малих компаній, експертне журі оцінювало стратегії учасників, їхні внутрішні та зовнішні комунікації, креативність та інноваційність рішень. Intellias отримав найвищі оцінки за всіма критеріями.

«Intellias відкрив свій офіс у Загребі на початку 2022 року – і ми подбали про те, щоб відтворити тут нашу атмосферу поваги, підтримки та емпатії. Для нас важливо, щоб наші колеги почувалися комфортно та мали усі можливості для постійного кар’єрного розвитку. Відразу дві відзнаки Best Employer Brand Awards Adria 2023 – дуже цінний для нас доказ того, що ми рухаємось у правильному напрямку», – Павло Лапшов, Country Head Intellias в Хорватії.

Ще одну перемогу у категорії «Найкращий досвід спеціалістів» Intellias отримав за портал IntelliHub. Це екосистема сервісів, що об’єднує в одному місці усі можливості, які пропонує компанія своїм спеціалістам та спеціалісткам.

IntelliHub допомагає колегам:

  • Самостійно керувати своєю кар’єрою та професійним шляхом, користуючись платформою кар’єрної навігації Fuel50.
  • Знаходити наставників та менторів, отримувати фідбек у межах програми IntelliMenrtorship.
  • Ділитися ідеями та ініціативами стосовно робочих процесів в Initiatives Hub.
  • Обмінюватись досвідом у професійних спільнотах.
  • Підтримувати благодійні проєкти колег на внутрішній краудфандинговій платформі IntelliShare.

Кілька років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ-роботодавців за версією DOU, Forbes, EY, Great Place to Work та інших авторитетних організацій в Україні та світі. Двічі компанію визнали одним з 25 роботодавців, дружніх до молоді. Компанія також розробила і втілює політики та програми для адаптації спеціалістів із бойовим досвідом. Цьогоріч Intellias потрапив до переліку найкращих роботодавців для ветеранів і ветеранок за версією Forbes Ukraine.


Про Best Employer Brand Awards

Best Employer Brand Awards є найбільшим проєктом брендингу роботодавця та водночас наймасштабнішим конкурсом для Хорватії, Чорногорії, Словенії та інших країн регіону. Щороку професійне журі обирає компанії з найбільшими досягненнями у понад 30 номінаціях, оцінюючи сотні заявок у кожній категорії. Експерти відзначають ініціативи, які допомагають роботодавцям створювати найкращі професійні середовища та мають вплив на всю сферу.

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.

 

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. intellias_peremig_na_hr_pro_award_web
  2. intellias_audyt_inklyuzyvnosti_ua_web
  3. novorichna_akula_bpla_dlya_zsu

Коментарі