Intellias отримав срібло HR & Employer Branding Awards від Forbes Bulgaria

Intellias отримав срібло HR & Employer Branding Awards від Forbes Bulgaria

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Глобальна ІТ-компанія Intellias з офісом у Софії отримала срібну відзнаку престижного болгарського конкурсу Forbes HR & Employer Branding Awards у категорії “Робоче середовище”. Провідні HR-експерти Болгарії разом із представниками Forbes високими балами оцінили ініціативу компанії IntelliWomen: Breaking Barriers, Empowering Women. IntelliWomen – жіноча спільнота в Intellias, метою якої є створення середовища росту та професійних можливостей для спеціалісток в компанії та в ІТ-індустрії загалом.

Незалежне експертне журі конкурсу болгарського Forbes HR & Employer Branding Awards обрало найкращі серед 100 проєктів компаній, які заохочують і підтримують професійне зростання спеціалістів.

Визначивши рівність, різноманітність та інклюзивність однією зі своїх головних цінностей, Intellias бореться із гендерними упередженнями в професійному середовищі. Навесні 2021 року компанія підписала Принципи розширення прав і можливостей жінок (WEPs) і ефективно їх реалізує. За цей час частка жінок-фахівців у Intellias зросла з 26% на початку 2021 року до 27,6% у 2023 році. Зараз жінки займають 43,81% керівних посад у Intellias, порівняно з 35,16% у 2021 році.

Впроваджуючи принципи WEPs у щоденні процеси компанії, у компанії створили спільноту IntelliWomen Community, яка об’єднує близько 450 спеціалісток Intellias. IntelliWomen Community є місцем для спілкування та взаємної підтримки спеціалісток, а також простором професійного й особистісного розвитку. Учасниці спільноти проводять власні зустрічі та вебінари, стають менторками у зовнішніх заходах та підтримують благодійні ініціативи.

“Висока оцінка від найвідоміших HR-професіоналів Болгарії є важливим здобутком для Intellias та результатом реалізації принципів рівності, різноманітності та інклюзивності в компанії. Intellias прагне підтримувати різноманіття наших спільнот, надавати рівні можливості та впроваджувати інклюзію на всіх рівнях. Для нас особливо важлива гендерна рівність. Ми хочемо досягти гендерного балансу у технологічних професіях і мотивувати більше жінок до здобуття керівних посад у ІТ”, – Чудомір Дімітров, Head of Talent Delivery у Болгарії.

Гарантією дотримання принципів рівності, різноманітності та інклюзивність в Intellias є низка розроблених політик: Політика рівних можливостей, Політика протидії насильству, Політика запобігання сучасному рабству і торгівлі людьми та Політика різноманітного найму. У компанії діє Кодекс корпоративної етики та етичний комітет. Intellias також підписав декларацію задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству, розроблену Фондом Народонаселення ООН в Україні.

В Intellias дотримуються політики відповідального батьківства та підтримують спеціалісток під час вагітності та при народженні дитини. Компанія дбає про те, щоб колеги з дітьми мали можливість планувати свій робочий процес відповідно до своїх потреб. Усі в команді можуть самостійно формувати свій графік, обираючи час та формат роботи – вдома, в офісі чи поєднуючи обидві можливості. За комфортні умови праці для спеціалістів з дітьми Intellias потрапив у п’ятірку лідерів національного рейтингу “Компанії, дружні до родин” від Фонду Народонаселення ООН в Україні та Центру «Розвиток КСВ».

У 2023 році Intellias увійшов до переліку найкращих роботодавців Болгарії за версією Career Show Index. У 2022 році Intellias став призером болгарської премії Career Show Awards, здобувши нагороди відразу у п’яти категоріях.
Кілька років поспіль Intellias стає одним із найкращих роботодавців за версією Forbes, EY та DOU. Двічі Intellias визнавали одним з 25 роботодавців, дружніх до молоді.


Про Forbes HR & Employer Branding Forum & Awards

Forbes HR & Employer Branding Forum & Awards – престижна нагорода, що об’єднцє провідних HR-експертів Болгарії. Спеціалісти у сфері роботи зі спеціалістами та бренду роботодавця діляться своїм досвідом, кращими практиками та провідними світовими трендами у побудові зацікавлених команд. Фахівці оцінюють компанії у 8 категоріях, що охоплюють основні аспекти у сфері HR та бренду роботодавця.


Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. «Лелеки» для ГУР: Intellias передає 5 млн гривень на збір «Повернись живим»
  2. Глобальна IT компанія Intellias стала генеральним партнером щорічної премії Forbes “З0 до 30”
  3. Проєктний офіс Intellias – найкращий у Європі та один із найкращих у світі

Коментарі