intellias_audyt_inklyuzyvnosti_ua_web

Intellias пройшов аудит інклюзивності

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Intellias у партнерстві з громадською організацією Доступно.UA провів аудит інклюзивності компанії, а також перевірив впроваджені політики та робочі процеси. Головна мета аудиту – забезпечення безбар’єрного доступу та комфорту для всіх спеціалістів та спеціалісток, а також відвідувачів офісів Intellias в Україні та за кордоном.

Intellias продовжує реалізацію попередніх рекомендацій експертів Доступно.UA, аби зробити свої офісні простори ще більш доступними. Зокрема на внутрішньому подвір’ї головного офісу компанії у Львові вже організували паркувальні місця для людей з інвалідністю та розширили гостьове паркомісце. Також компанія реконструювала пропускну систему до будівлі під потреби людей з інвалідністю. Приміщення та обладнання, а саме шафу-купе, принт зону та вбиральні також реконструювали відповідно до отриманих від Доступно.UA рекомендацій. Крім того, зробили контрастнішим маркування дверей та приміщень.

«Незалежно від ситуації на ринку чи внутрішніх чинників, ми в Intellias завжди приділяємо велику увагу забезпеченню комфортних та безпечних умов праці. Питання відповідності стандартам та нормативам інклюзивності сьогодні є особливо актуальним, у зв’язку з поступовим поверненням з війни мобілізованих колег. Нам вдалося реалізувати ряд важливих змін, що зробили офіси компанії більш доступними та ми дуже вдячні громадській організації Доступно.UA за надані висновки та рекомендації для подальшого покращення робочих просторів», – говорить Роман Гапачило, VP, Talent Management в Intellias.

За результатами нового аудиту, компанія отримала свіжі висновки та детальні рекомендації від Доступно.UA з прикладами та альтернативними варіантами щодо поліпшення простору головного офісу. Усі рекомендації розділені на прості в реалізації та більш масштабні. Зокрема це: нанесення додаткового контрастного маркування, розміщення поручнів у вбиральнях, регулювання висоти дзеркал й інші прості елементи доступності. Серед більш масштабних рекомендованих змін – будівництво пандуса та нормативного заїзду до місця паркування людей з інвалідністю.

«Я хочу відчувати себе вільним в Україні. І я щиро радію, коли до нас звертаються компанії, які справді зацікавлені включати в роботу якомога більше груп населення. Для мене це про розвиток, повагу та рівне ставлення», — говорить Дмитро Щебетюк, засновник і експерт Доступно.UA

За словами Наталії Пархитько, заступниці керівника, керівниці напряму соціального підприємництва Доступно.UA сьогодні питання доступності постає в Україні все гостріше.

«На жаль, повномасштабна війна підсвітила цю проблему дуже яскраво. Ми вдячні компанії Intellias, за звернення та перші зміни. Це показує реальну зацікавленість у змінах та у відкритості. Це була одна з найуспішніших наших співпраць за час функціонування Бюро доступності», – говорить експертка.

Рівність, різноманітність та інклюзивність (EDI) – одна з головних цінностей Intellias. Компанія розробила стратегію EDI з фокусом на гендерну рівність, відповідальне батьківство, підтримку ветеранів, інклюзивність та доступність. А також впровадила низку політик, що забезпечують найбільш сприятливі умови та рівні права для всіх спеціалістів та спеціалісток, зокрема: Політику рівних можливостей, Політику протидії насильству, Політику запобігання сучасному рабству і торгівлі людьми та Політику різноманітного найму.

Intellias неодноразово визнавали найкращим місцем для роботи в Україні та за кордоном. Зокрема у 2023 році компанія отримала нагороди Great Place to Work in Spain, а також Great Place To Work Certification in Poland. При оцінці учасників цих премій велику увагу приділяли саме питанням впровадження політик рівних можливостей, недискримінації, безбар’єрності та ін. Також в серпні 2023 року Intellias увійшов до списку з 25 найкращих роботодавців для ветеранів та ветеранок за версією Forbes Ukraine.


Про Доступно.UA

«Бюро доступності» — соціальне підприємництво, яке створила громадська організація «Доступно.UA». Його місія — допомогти бізнесам та державним установам стати доступнішими для маломобільних груп населення (а саме для: людей з інвалідністю, батьків з дитячими візочками, людей старшого віку, людей з тимчасовими порушеннями здоров’я)


Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.

 

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. intellias_u_nominatsiyi_kulturnyy_kod_web
  2. intellias_peremig_na_hr_pro_award_web

Коментарі