Ініціатива Intellias Stronger Together отримала відзнаку Глобального Договору ООН

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанія Intellias отримала відзнаку Глобального Договору ООН в Україні за кейс Intellias Stronger Together: «Волонтерство, підтримка та півтора мільйони доларів для ЗСУ». Ініціативу відзначили в категорії «Мир» у межах конкурсу «Партнерство заради сталого розвитку».

Цей конкурс має на меті просувати Цілі сталого розвитку ООН та сприяти партнерству між бізнесом, урядами та громадянським суспільством. Цього року до участі подали свої кейси представники України та 12 країн Європи.

В кейсі Intellias Stronger Together описані наші кроки у відповідь на неспровоковану агресію рф проти України. В першу чергу, компанія убезпечила колег, що перебували в зонах активних бойових дій, евакуювавши їх разом з сімʼями до більш безпечних регіонів України. Частину спеціалісток з дітьми та найближчими родичами було евакуйовано до наших закордонних локацій, зокрема волонтерській штаб працював у краківському офісі Intellias. Разом з цим, ефективне виконання Business Continuity Plan дозволило нам вже через кілька днів відновити операційну діяльність компанії на 80%, а через два тижні після початку повномасштабного вторгнення — на 98%. Забезпечивши стабільне виконання зобов’язань перед клієнтами та партнерами, ми зосередились на волонтерських проєктах та благодійних ініціативах.

«Як компанія з Українським корінням, ми розуміємо, що від результатів цієї війни залежить майбутнє не тільки нашого бізнесу, а й усієї країни. Тому вже з перших днів повномасштабного вторгнення ми зосередились на допомозі нашій країні та наближаємо нашу спільну перемогу завдяки волонтерським і благодійним проєктам, ініційованим зокрема і спеціалістами та спеціалістками Intellias. Ми дуже вдячні Глобальному Договору ООН в Україні за таку високу відзнаку наших спільних зусиль», — говорить Роман Гапачило, VP, Talent Management в Intellias.

Сьогодні в компанії діє повноцінна екосистема для підтримки ініціатив, спрямованих на допомогу військовим та цивільним, що постраждали від війни в Україні. Масштабні збори коштів проводяться на внутрішній краудфандинговій платформі IntelliShare, а для менших благодійних кампаній і оперативної комунікації волонтерів використовується Teams канал Intellias Stronger Together. Також у січні 2023 року ми відкрили власну благодійну організацію «Фонд змін Інтелліас». Це дозволяє нам бути більш гнучкими та швидко реагувати на нагальні потреби військових і цивільних.

Загальна сума допомоги Intellias військовим та гуманітарним організаціям України сьогодні складає понад 70 мільйонів гривень. Крім того в компанії працюють програми з підтримки мобілізованих колег, а нещодавно запрацювала і комплексна програма з реінтеграції військових, що повертаються до цивільного життя.

В серпні 2023 року Intellias увійшов до переліку 25 найкращих роботодавців для ветеранів та ветеранок за версією Forbes Ukraine.


Про ГД ООН в Україні

Мережа Глобального договору ООН в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact (Глобального договору Організації Об’єднаних Націй). Це найбільша у світі асоціація корпоративного відповідального бізнесу, що закликає компанії вибудовувати свою діяльність та стратегію з урахуванням Цілей сталого розвитку та на основі десяти універсальних принципів у галузі прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією.

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ-компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Intellias відкриває лабораторію IntelliMapLab для студентів ЛНУ
  2. Intellias отримав срібло HR & Employer Branding Awards від Forbes Bulgaria
  3. Глобальна IT компанія Intellias стала генеральним партнером щорічної премії Forbes “З0 до 30”

Коментарі