Хто став новим учасником Kharkiv IT Cluster?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський IT Кластер виріс в 10 разів. Стартував він з 6 IT компаній, а за 4 роки кількість учасників досягла 60.

За останній час до Кластеру приєдналися:

 Anoda – компанія, яка розробляє мобільні додатки. Постійно розвиваючись в розробці і дизайні, володіє експертизою ще і в галузі маркетингу додатків. Це дає глибоке розуміння запитів цільової аудиторії, що дозволяє підсилити комерційну складову додатків.

 AN.WORKS – харківський стартап, який формує перший в Україні рейтинг IT талантів на онлайн-платформі. Аудиторії проекту дві: фахівці початкового рівня, які хочуть знайти першу роботу в IT, а також IT компанії, які шукають нових співробітників на позиції Trainee & Junior.

Anyforsoft – компанія з головним офісом в Латвії та центрами досліджень і розробки в Україні. Займається вона веб-і мобільного розробкою. На ринку вже 7 років, команда налічує 70 осіб: розробники, дизайнери, QA engineers, PMs.

Технології: Drupal, Custom PHP (Symfony, Laravel) React, React Native.

Apollo Dev (Houston Software) виросла як фінансовий стартап, продуктова компанія. Платіжна система PayDock, створена компанією, користується попитом і продовжує розвиватися на глобальному ринку. Є також аутсорсингові та аутстафінгові команди, що працюють в індустрії Фінтех.

 Knubisoft з 2012 року займається розробкою програмного забезпечення для бізнесу. З моменту заснування компанія випустила кілька власних продуктів. Компанія особливо сильна в автоматизації бізнесу, електронної комерції, створення додатків для сфери освіти і подорожей.

 Devpace – це компанія, що працює в сфері діджиталізації робочих процесів в фінансово-технологічному та логістичному секторах за напрямками ентерпрайз систем і роботи з big data. Створює моделі управління бізнесом для конкретного клієнта з урахуванням наявних ресурсів його підприємства грунтуючись на комплексному застосуванні штучного інтелекту.

 Dream Team Studio  була заснована в 2017 році Ідеологічно як потенційний видавець і лідер казуальне жанру ігор для мобільних платформ. На початковому етапі були залучені провідні фахівці з великих компаній геймдев індустрій. Зараз працює над великим проектом жанру Match3 з інноваційним функціоналом і унікальним сеттінгом – Fun Story. Він доступний майже у всіх глобальних сторах, в тому числі USA.

Flexreality – ІТ компанія, яка займається розробкою інноваційних продуктів: віртуальна реальність (VR), доповнена реальність (AR), а також 3D-тури.

Stableflow – українська ІТ-компанія, що спеціалізується на рішеннях в області web, mobile і e-commerce для клієнтів в США, Західній Європі, Ізраїлі та Австралії. Компанія надає послуги повного циклу розробки, контролю якості, модифікації, консалтингу в області технологій. Офіс компанії знаходиться в місті Харкові.

WiserBrand – компанія, що займається веб-розробкою. Надає повний цикл сервісів по всьому світу. Заснована в 2015 році за підтримки двох інвесторів з США. Головний офіс компанії знаходиться в Нью-Йорку, вона має 2 офіси розробки в Харкові і налічує близько 100 співробітників. Напрямки роботи: web development, data science, digital marketing, outstaffing проекти.

Так Харківський IT Кластер створив ком’юніті, яке вже охопило третину індустрії регіону. У нього входить більшість масштабних IT компаній регіону. Компанії беруть участь в освітніх проектах з партнерськими вузами, а також розвивають міську інфраструктуру.

Харківський IT Кластер об’єднує бізнес навколо спільних цінностей і прагнення зробити харківську IT індустрію ще більш привабливою на світовому ринку.

Коментарі