«Honey Academy»: місце для комплексного розвитку дітей

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Honey Academy — унікальне місце у Харкові для розвитку малюків, тінейджерів і дорослих. Батькам більше не доведеться бігати з дітьми на численні заняття: спортивні, музичні, із вивчення іноземної абощо. Адже в цьому комплексі знаходиться садок, ліцензована загальноосвітня школа, музична школа та дитячий табір. Тут працюють фахівці, які точно знають, як підготувати дітей до глобальних викликів 21 сторіччя та як зробити їхнє дитинство незабутнім і яскравим! 

Місія центру — бачити у кожній дитині особистість, всебічно розвивати і розкривати творчий потенціал, а також піклуватися про емоційний та фізичний стан своїх вихованців. 

Переваги проєкту:
  • Територія чомучок. Команда Honey Academy не просто викладає, а вчить своїх вихованців ставити запитання, досліджувати навколишній світ, пізнавати природу та науку і самостійно шукати відповіді.
  • Розвиток. Усі викладачі й вихователі ставляться до дітей, як до рівних: шанобливо, ввічливо, дбайливо. Вони розуміють та чуйно реагують на потреби дітей. 
  • Допомога батькам. Тут кожен фахівець може проконсультувати батьків щодо виховання дітей, а також порадить, на які сильні якості малюка варто звернути увагу. Крім того, батьки зекономлять свій час. Гуртки, школа й садочок знаходяться в одному місці. Це центр Харкова, недалеко від м.Центральний Ринок. Розпорядок дня влаштований так, аби діти не нудьгували, навіть якщо батьки звільняються після 20:00.

AWW_6657-2-640x427 «Honey Academy»: місце для комплексного розвитку дітей

Як з’явилася ідея створення «Honey Home»?

Honey Home заснували Анастасія Кошман, Марина Медова та Вікторія Сушанова-Шен. Ця ідея зародилася у 2016 році. Тоді в Анастасії Кошман та Марини Медової було по двоє діток:

  • Анастасія працювала в IT-сфері, де стрімко досягала успіху. А втім, роль успішного фахівця було складно поєднувати з роллю мами та «хендлити» всі питання з виховання й розвитку дітей. 
  • Родина Марини Медової на той час чекала на поповнення. 

Молоді мами замислилися, як можна забезпечити для їхніх малюків максимум можливостей для самореалізації. Як закласти міцний фундамент, який допоможе в майбутньому досягати висот? 

604-640x427 «Honey Academy»: місце для комплексного розвитку дітей

Спочатку вони навчали своїх дітей англійської, водили на спортивні секції та дитсадки для соціалізації. А коли додали заняття з логопедом — стало ще цікавіше! 

Планування часу для розвитку й відпочинку малюків надихнуло Марину та Анастасію відкрити центр, де можна зібрати відразу багато активностей. 

«Спершу у нас був план на відкриття маленького дитсадка з площею 200 кв.м. Масштабних планів ніхто не будував. Тут ми дітям змалку прививаємо любов до дитсадка і самовдосконалення. Пізніше ми замінили приміщення на більше — 750 кв.м і  розширили перелік активностей.», — поділилася Марина Медова своїми враженнями про відкриття центру Honey Home.

З часом Вікторія Сушанова запропонувала співзасновницям Honey Home додати до активностей заняття з музики: саме так з’явилася альтернативна музична школа Honey music school. Її мета — навчити не просто грати на музичних інструментах, а відчувати й любити звуки. Усього за декілька місяців дітки здатні навчитися грати так, що можна проводити мініконцерти. 

«Загальноосвітня школа з’явилася після першого великого випуску. Так ми дійшли до етапу, що для дітей зібрали все “під одним дахом”: сад (2 локації), загальноосвітній ліцей (16 класів: від прескул до 8) і музичну школу. А ще — табори, клуби вихідного дня, логопеди, спорт, робототехніка та інше… Перелічувати можна довго. Для дітей це місце, де весело, цікаво та круто навчатися!», — прокоментувала Марина Медова функціонал Honey Academy.

Команда Honey Academy створює простір, де основні цінності — повага до особистості, прагнення до навчання та саморозвитку, позитивне мислення та реалізація свого «Я». Вони дбають про те, щоб на їхніх заняттях зростали прогресивні покоління!

Коментарі