web, копія-min

Hitachi та Google Cloud оголошують про стратегічне партнерство для прискорення інновацій і підвищення продуктивності за допомогою генеративного ШІ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Санта-Клара та Саннівейл, Каліфорнія, 28 травня, і Токіо, Японія, 29 травня 2024 р. – Hitachi, Ltd. (TSE:6501) і Google Cloud оголошують про початок багаторічного партнерства. Його мета — прискорення інновацій і підвищення продуктивності за допомогою генеративного ШІ. Hitachi створює новий підрозділ, щоб допомагати бізнес-клієнтам вирішувати галузеві задачі за допомогою моделей Gemini, Vertex AI та хмарних технологій. Компанія також запровадить Google Cloud AI для вдосконалення власних продуктів і послуг. Завдяки цьому партнерству Hitachi ще більше прискорить розвиток Lumada, свого основного цифрового бізнесу, і підвищить операційну ефективність Hitachi Group.

Компанії створять бізнес-підрозділ Hitachi Google Cloud і Google Cloud Center of Excellence (CoE) на чолі з GlobalLogic. Це допоможе новим та існуючим клієнтам швидко впроваджувати технології Google Cloud. Крім того, Hitachi з Google Cloud співпрацюватимуть, аби додати навчання роботі з GenAI Google Cloud у програму підготовки GenAI Professional від Hitachi. Ця програма покликана поглибити експертизу фахівців та розширити ряд доступних сервісів. Великі організації отримають доступ до ресурсів, необхідних для суттєвого вдосконалення підходів у роботі з ШІ.

У рамках партнерства увагу також буде приділено наступним напрямкам:

  • Нові рішення GenAI для модернізації програмного забезпечення та обслуговування клієнтів. Hitachi використовуватиме моделі Gemini для створення рішень, які допоможуть компаніям ефективно модернізувати застарілі системи програмного забезпечення; Hitachi також застосовуватиме штучний інтелект Google Cloud Contact Center AI для більш ефективного обслуговування клієнтів. Наприклад, за допомогою Google Cloud Agent Assist представники служб підтримки клієнтів зможуть отримувати допомогу та пропозиції щодо розв’язання проблем в режимі реального часу. Це покращить їх продуктивність та швидкість надання підтримки. Нові рішення будуть сумісні з архітектурою єдиної платформи “Platform of Platforms” від GlobalLogic, створеної для потреб так званих “Intelligent Enterprise”. Це інноваційні компанії, що активно впроваджують сучасні технології у бізнес процеси на всіх рівнях.
  • Створення безпечних і захищених рішень GenAI для локальних і хмарних середовищ. Нові рішення Hitachi дозволять підприємствам модернізувати свою діяльність в їх уже існуючому середовищі — чи це робота в хмарі, чи локально. Рішення також будуть сумісні з Virtual Storage Platform One, щоб користувачі могли створювати GenAI-додатки, використовуючи дані, що зберігаються на гібридній хмарній платформі Hitachi Vantara.
  • Спільні ініціативи для виходу на ринок. Hitachi та Google Cloud об’єднають зусилля своїх інженерів, фахівців з продажів та маркетингу, щоб забезпечити клієнтам у різних галузях доступ до ресурсів, необхідних для оптимального розгортання та керування проєктами GenAI. Ініціатива об’єднає зусилля команд Hitachi Google Cloud Business Unit та Google Cloud CoE, включно з професіоналами GenAI, яких Hitachi навчає технологіям Google Cloud.
  • Підтримка розвитку талантів у царині GenAI. Професіонали у сфері GenAI від Hitachi відіграють вирішальну роль у підтримці трансформації компаній-клієнтів за допомогою штучного інтелекту. Hitachi навчить понад 50 000 фахівців GenAI за своєю глобальною програмою, куди увійде навчання з ШІ-рішення та технології Gen Google Cloud.
    GlobalLogic і Google Cloud співпрацюють понад 15 років, допомагаючи компаніям ефективно досягати бізнес-цілей та масштабувати зростання.

«Завдяки цьому партнерству Hitachi використовуватиме можливості Google Cloud AI для підвищення продуктивності співробітників і прискорення інновацій. Розширюючи можливості наших команд розробки та клієнтського успіху за допомогою таких рішень Google Cloud GenAI, як моделі Vertex AI та Gemini, Hitachi зможе краще задовольняти потреби своїх клієнтів із різноманітних складних галузей, таких як енергетика, автопром, виробництво та цифрові послуги», — сказав Тошіакі Токунага, виконавчий віцепрезидент і виконавчий директор Hitachi.

Нітеш Банга, генеральний директор бізнес-підрозділу Digital Engineering Hitachi та президент і генеральний директор GlobalLogic, додав: «Цей глобальний альянс узгоджує ринкову стратегію Hitachi та Google Cloud для досягнення визначних результатів. Ми визначаємо чіткі напрямки співпраці, підвищуємо ефективність та швидше створюємо рішення для наших клієнтів. Створення бізнес-підрозділу Google Cloud – це наш фокус та інвестиція задля швидкого виходу на ринок та перетворення інновацій на швидке зростання прибутку».

«Для вирішення складних бізнес-завдань за допомогою генеративного штучного інтелекту підприємствам потрібні сучасні технології та технічний досвід для їх успішного розгортання у своїх організаціях», — сказав Томас Куріан, генеральний директор Google Cloud. «Наше партнерство з Hitachi забезпечить клієнтів ресурсами, необхідними для оптимального створення, реалізації та керування кожним етапом їхніх проєктів із генеративного ШІ».

Про Google Cloud

Google Cloud – це новий шлях до хмари, що забезпечує штучний інтелект, інфраструктуру, інструменти для розробників, даних, безпеки та співпраці, створені для сьогодення та для майбутнього. Google Cloud пропонує потужний, повністю інтегрований та оптимізований стек штучного інтелекту з власною інфраструктурою планетарного масштабу, спеціально створеними чіпами, генеративними моделями штучного інтелекту та платформою розробки, а також програмами на основі штучного інтелекту, щоб допомогти організаціям трансформуватися. Клієнти з понад 200 країн і регіонів звертаються до Google Cloud як до надійного технологічного партнера.

Про Hitachi, Ltd.

Hitachi керується ідеєю бізнесу соціальних інновацій, створюючи стійке суспільство за допомогою даних і технологій. Ми розв’язуємо проблеми клієнтів і суспільства за допомогою рішень Lumada, що використовують ІТ, OT (операційні технології) і продукти. Hitachi працює в трьох бізнес-секторах: «Цифрові системи та послуги» — підтримка цифрової трансформації наших клієнтів, «Зелена енергетика та автопром» — внесок у декарбонізоване суспільство за допомогою енергетики та залізниці, і «Connective Industries» — об’єднання продуктів за допомогою цифрових технологій для надання рішень у різних галузях. Керуючись цифровими, екологічними та інноваційними принципами, ми прагнемо до зростання завдяки співпраці з нашими клієнтами. Дохід компанії за трьома секторами за 2023 фінансовий рік (закінчився 31 березня 2024) склав 8564,3 мільярда ієн – із 573 консолідованими дочірніми компаніями та приблизно 270 000 співробітниками по всьому світу.

Про GlobalLogic

GlobalLogic є лідером у сфері інтелектуальної цифрової інженерії. Ми допомагаємо брендам по всьому світу розробляти та створювати інноваційні продукти, платформи та цифрові рішення для сучасного світу. Завдяки інтеграції дизайну досвіду, складного проєктування та експертних знань ми допомагаємо нашим клієнтам уявити, що можливо, і прискорити їх перехід до цифрового бізнесу майбутнього. GlobalLogic зі штаб-квартирою в Кремнієвій долині керує дизайнерськими студіями та інженерними центрами по всьому світу, розділяючи нашу глибоку експертизу із нашими клієнтами в автомобільній промисловості, комунікаціях, фінансових послугах, охороні здоров’я та природничій сфері, виробництві, медіа та розвагах, напівпровідниковій та технологічній промисловості. Щоб дізнатися більше, відвідайте www.globallogic.com.

Про Hitachi Vantara

Hitachi Vantara змінює те, як дані прискорюють інновації. Hitachi Vantara забезпечує цифрову основу, на яку покладаються провідні інноватори світу. Завдяки сховищам даних, інфраструктурним системам, хмарному управлінню та цифровій експертизі компанія допомагає клієнтам побудувати основу для сталого розвитку бізнесу.

Рекомендовані матеріали

  1. web, копія
  2. popular_living_game_1-min
  3. globallogic_5g_rozrobka_web

Коментарі