Посилюємо партнерство-2-min

Харківський IT Кластер та Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого підписали Меморандум про співпрацю🔥

меморандум
IT Cluster Kharkiv IT Cluster

27 лютого 2024 року Харківський IT Кластер і Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого уклали Меморандум про співпрацю з метою зміцнення інноваційного освітнього середовища.

Харків, 27 лютого 2024 року – Всесвітній день громадських організацій, став визначним днем динамічного розвитку технологій, Харківський IT Кластер і Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого об’єднали свої зусилля для зміцнення інноваційного освітнього середовища в місті. Представники обох організацій, виконавча директорка Харківського IT Кластера, Ольга Шаповал, і ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Анатолій Гетьман, зустрілися в університеті, під час відкриття лабораторії «Офіс студента» на Факультеті адвокатури, для урочистого підписання Меморандуму про співпрацю.

Меморандум є стратегічним документом, спрямованим на розвиток сфери освіти й інновацій у Харкові. Обидві сторони визначили головні напрями співпраці, які містить обмін досвідом, створення спільних навчальних програм, підтримку стартапів та інноваційних проєктів, а також спільні дослідження в галузі інформаційних технологій і правозахисту.

Очікується, що спільні заходи, реалізовані в межах цього Меморандуму, допоможуть зміцнити зв’язок між академічним і бізнес-середовищем, сприяючи тим самим інтеграції теоретичних знань із сучасними практичними реаліями.

Угода є свідченням того, що співпраця між освітніми інституціями й представниками індустрії може сприяти створенню стійкого інноваційного середовища, яке враховує вимоги сучасного ринку праці й забезпечує підготовку кваліфікованих фахівців.

З питань співпраці звертайтеся до координатора освітніх програм і заходів Kharkiv IT Cluster за контактами: 📩 education3@it-kharkiv.com — Марія Рудинська

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. мемеорандум

Коментарі