harkiv-naukovyj-lider-ukrayiny

Харків — науковий лідер України

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Українська наукова спільнота продовжує демонструвати свій потенціал у міжнародних наукових програмах.

 Згідно з даними, опублікованими заступником міністра освіти і науки України з наукової роботи Дениса Курбатова, українські установи подали 142 заявки на участь у другому конкурсі наукових робіт і проєктів за програмою Європейського Союзу «Горизонт 2020» .

photo_2024-05-10_21-38-16 Харків — науковий лідер України

 Це свідчить про активність українських науковців та їхні бажання долучатися до міжнародних наукових співпраць.

За оприлюдненими даними можна визначити, що Харків став лідером серед міст України за кількістю поданих заявок на участь у програмі «Горизонт 2020». 

photo_2024-05-10_21-39-34 Харків — науковий лідер України

Навіть у складних умовах воєнних дій, коли місто переживає складнощі через постійні обстріли й вимкнення електрики, харківські учені продемонстрували вражаючий результат — їхні заявки складають більше 30% усіх заявок. 

Процес подання заявок, їхній автоматичний розподіл експертам та підсумкове оцінювання відбувається в електронній науково-інформаційній системі Міністерства освіти і науки України. Це не лише сприяє автоматизації та прозорості процесу, але й надає можливість формувати статистичні дані, які є важливим інструментом для аналізу й стратегічного планування наукової діяльності.

Харків попри все продовжує демонструвати своє лідерство в наукових дослідженнях і міжнародних наукових співпрацях, що є важливим кроком у забезпеченні стабільного розвитку наукового потенціалу України.

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2024

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі