hard-skills-exam-vdoskonalennya-yakosti-neformalnoyi-it-osvity

Hard Skills Exam: вдосконалення якості неформальної ІТ-освіти

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster є активним учасником розвитку ІТ-освіти в Україні, який стимулює його зростання та просування. Завдяки результативній співпраці з провідними ІТ-компаніями регіону та освітніми закладами, рівень підготовки майбутніх ІТ-спеціалістів значно покращується. Ця взаємодія дозволяє налагоджувати потрібну спрямованість навчання, адаптуючи його до потреб сучасної ІТ-індустрії.

У 2019 році розпочато проєкт Hard Skills Exam, який спрямований на налагодження взаємодії між IT-школами та IT-компаніями. У межах реалізації проєкту IT-компанії отримують можливість надати зворотній зв’язок щодо якості підготовки випускників ІТ-курсів. Таким чином вони зможуть налаштувати механізм синхронізації вимог до junior-фахівців з навчальними програмами ІТ-шкіл. 

Завдяки співпраці в межах проєкту Hard Skills Exam освітні компанії (ІТ-школи та ІТ-курси) можуть надавати більш якісні й актуальні знання, навички та вміння, адаптовані під вимоги бізнесу. Крім того, освітні компанії посилюють співпрацю з ІТ-компаніями-партнерами та надають можливість працевлаштування своїх студентів у разі успішного проходження тестування.

Тестування студентів-випускників IT-шкіл дозволяє значно покращити та прискорити процес відбору кандидатів рекрутерами, спрощує онбординг при працевлаштуванні.

Крім того, такий підхід сприяє підвищенню ймовірності успішного кар’єрного старту для випускників. Студенти будуть забезпечені актуальними навичками та знаннями, які відповідають потребам ринку праці сучасної IT-індустрії.

Hard Skills Exam – новий старт

Після перерви проєкт отримав новий поштовх й успішно відновлюється.

База питань постійно поповнюється та оновлюється. Завдяки проєкту Hard Skills Exam IT-компанії мають змогу не лише отримувати вибірку найкращих студентів-випускників, яких можуть запрошувати для співпраці, а й впливати на якість підготовки майбутніх фахівців освітніми компаніями.

У межах проєкту Hard Skills Exam ми створюємо платформу для обміну інформацією та взаємодії між освітніми закладами та промисловим сектором, що сприяє покращенню якості освіти та відповідності навчальних програм потребам ринку праці у сфері IT.

Долучайтеся до спільноти Kharkiv IT Cluster, сприяйте покращенню якості IT-освіти та розвитку IT-сфери, долучайтеся до спільних зусиль та ставайте учасниками великих змін в розвитку новітніх інформаційних технологій!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі