hard-skills-exam-startuj-kar-yeru-v-it

Hard Skills Exam: стартуй кар’єру в ІТ разом із Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

1 лютого 11 фахівців-початківців узяли участь у сертифікаційному тестуванні Hard Skills Exam від Kharkiv IT Cluster в напрямі JavaScript. 

Випускники ІТ-шкіл і курсів, а також студенти ЗВО отримали можливість незалежної оцінки своїх знань і рівня готовності до старту професійної ІТ-кар’єри.

Кожен учасник тестування отримав сертифікат, в якому зазначено оцінку знань відповідно до матриці компетентностей Skills Matrix

Ця матриця — універсальний портрет фахівця-початківця, розроблена провідними ІТ-компаніями, і вона містить перелік знань, умінь і навичок, якими має володіти фахівець рівня Trainee та Junior.

За результатами тестування двоє студентів отримали запрошення на технічну співбесіду з експертом від ІТ-компанії Євгеном Чвертковим, Head of Education department at Artjoker software. Ця важлива взаємодія надала студентам, які тільки починають свій шлях в ІТ, можливість отримати не тільки детальний фідбек щодо їхніх знань і навичок, а й цінні поради щодо подальшого розвитку в ІТ-індустрії.

Відгуки учасників

Учасники сертифікаційного тестування висловлюють позитивні враження.

«Тест сподобався, охоплені всі частини, деякі питання були достатньо об’ємними»

«Було дуже круто. Зрозумів рівень своїх знань», — поділився враженнями Андрій, початківець JavaScript, який отримав за результатами тестування запрошення на технічну співбесіду.

«Дякую за таку можливість. Сподіваюся, що зможу ще взяти участь у тестуваннях від Харківського ІТ Кластера в майбутньому»

Тестування Hard Skills Exam доступне за напрямами Quality Assurance та JavaScript

Hard Skills Exam — сертифікаційне тестування фахівців-початківців з метою визначення рівня їх знань та готовності до старту ІТ-кар’єри від Kharkiv IT Cluster. 

Проєкт сертифікаційного тестування є розвитком однойменної ініціативи від ГО «Портал у безперервне навчання “СуХаРі”». Систему тестування, яка використовується для оцінки й розвитку ІТ-компетентностей, розроблено ІТ-компанією Raccoon Gang.

Наразі успішно запущено тестування з двох напрямів, найбільш конкурентних серед фахівців-початківців та актуальних на сучасному ринку праці – Quality Assurance та JavaScript. Це стало можливим завдяки плідній співпраці з експертами ІТ-компаній Харківського ІТ Кластера.

Hard Skills Exam від Kharkiv IT Cluster є не лише важливим інструментом для оцінки знань фахівців-початківців, а й першим кроком на шляху до успішного кар’єрного зростання для багатьох молодих талантів в ІТ-галузі.

Хочеш пройти тестування й оцінити свою готовність до старту кар’єри?

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/sR4euL7kNWgyrPQVA

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. hard-skills-exam-javascript
  2. hard-skills-exam-provedeno
  3. hard-skills-exam-sertificat-test

Коментарі