Платформа з розвитку карʼєри Happy Monday проводить ребрендинг

Платформа з розвитку карʼєри Happy Monday проводить ребрендинг

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Українська платформа з розвитку карʼєри Happy Monday суттєво змінилася з моменту свого заснування у 2017 році. Це більше не нішевий ресурс для обмеженої аудиторії — сьогодні це платформа, що дає можливість професійно реалізовуватися сотням тисяч людей. Щоб підкреслити ці зміни, компанія проводить ребрендинг, а також анонсує продуктові оновлення для користувачів і компаній.

У рамках ребрендингу Happy Monday змінює логотип, фірмовий стиль і візуальну подачу на сайті та в соцмережах, щоб оновити сприйняття бренду на ринку.

«За п’ять років нішевий проєкт на основі HR-експертизи перетворився на технологічний онлайн-продукт із потужним міжнародним потенціалом. Ми зібрали сотні тисяч проактивних і свідомих кандидатів та запартнерилися з топовими українськими й міжнародними компаніями. Сьогодні нам є що запропонувати широкій аудиторії талантів, і не лише в Україні, тож ми бачимо себе гідними конкурентами світовим сервісам, якими раніше могли лише надихатись. Наша внутрішня еволюція, усвідомлення власних спроможностей і амбіцій потребували зовнішнього вираження, яким і став ребрендинг», — розповідає засновниця та CEO Happy Monday Анна Мазур.

Втім, візуальна складова — це ще не все. Протягом 2022 року Happy Monday активно оновлювали свій продуктовий бік.

«Ми додали особистий кабінет для користувачів, запустили систему кар’єрних рекомендацій і навіть AI-генератор вакансій. Ми будуємо платформу, що має амбіції стати найкращим у світі інструментом для розвитку карʼєри, тож плануємо й надалі застосовувати техноновинки та експериментувати, щоб покращити досвід взаємодії з нашою платформою. Світ не стоїть на місці, і ми не повинні», — говорить співзасновник та Chief Product Officer Happy Monday Кирило Мазур.

Щоб підкреслити масштаб змін, Happy Monday запускають однойменну газету, яка буде виходити раз на шість місяців. З її допомогою платформа з розвитку карʼєри покаже, як сильно просунувся вперед пошук роботи та технології, що зараз застосовуються у цій сфері. Газета буде безкоштовною та знаходитиметься у коворкінгах Києва й інших українських міст. Список місць, де можна буде отримати власний екземпляр, буде опубліковано в соціальних мережах Happy Monday.

Ознайомитися з новим візуальним стилем Happy Monday та його продуктовими оновленнями можна на сайті happymonday.ua.


Happy Monday — платформа з розвитку карʼєри, де зустрічаються сучасні й інноваційні компанії та свідомі мотивовані кандидати. Happy Monday допомагає талантам будувати власний свідомий шлях професійного зростання, а компаніям — розвивати бренд роботодавця та знаходити «своїх» кандидатів. Тут вірять, що робота має бути улюбленою, а понеділки — щасливими!

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Marafon-IT-profesii_Kharkiv-IT-Cluster
  2. ITodayWUNU_Kharkiv-IT-Cluster
  3. Унікальні можливості для мемберів Kharkiv IT Cluster

Коментарі