Хантинг фахівців: IT Brunch із мемберами Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

19 травня Харківський ІТ Кластер провів IT Brunch з колегами з компаній-мемберів і партнерів.

Ми поспілкувались на гарячу тему у компаніях — хантинг фахівців з інших міст та країн.

Бранч пройшов у mixed-форматі: онлайн і офлайн, аби кожен бажаючий зміг комфортно приєднатись до зустрічі. У різних форматах до нас долучились: Infopulse, Telesens, Банк Восток, Raccoon Gang, EPAM, WiserBrand, UKAD, AltexSoft, Techstack, ApexTech, DevPace, INSART, Quantum.

Учасники поділились, що найчастіше необхідність у фахівцях з інших міст і країн виникає тоді, коли розширюється сама компанія.

Крім того, у багатьох ІТ-компаній є офіси в інших країн, а отже виникає необхідність співпраці із місцевими фахівцями. Особливості менталітету, національні відмінності — все це створює певні труднощі у комунікації та онбордингу нових людей. Тож рекрутерам та директорам компаній доводиться детально вивчати ринок на рівні фахівців, аби знайти з ними спільну мову та співпрацювати ефективно.

Представники ІТ-компаній Кластера поділились кейсами хантингу з Німеччини, Білорусі, Казахстану, Індії.

Учасники розповіли, як онбордити світчерів, а також про тенденції пошуку фахівців у маленьких містах.

Ми впевнені, що досвід учасників, яким вони поділились на зустрічі, стане у нагоді кожному із них, і допоможе уникнути помилок у майбутньому.

Ми дякуємо представникам компаній за відвертість і відкритість до спілкування. Це був продуктивний і необхідний нетворкінг!

IT brunch пройшов у рамках взаємодії Харківського ІТ Кластера та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Слідкуйте за нашими новинами та реєструйтеся на майбутні івенти від Kharkiv IT Cluster!

#KharkivITCluster #ITbrunch #Kharkiv #Kharkov #Харьков #Харків

Коментарі