banner_ua

ХАБи SevenPro — місце сили команди

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Війна — це лихо, що накладає свій тягар на людство та змінює перебіг історії. Кожна компанія на початку 2022 року будувала робочі плани та готувалася підкорювати нові бізнес-вершини. Але 24.02.2022 маховик історії був запущений зовсім в інший бік…

Блог ХАБів ІТ-незламності продовжується історією компанії SevenPro — мембера Харківського ІТ Кластеру, яка продовжує працювати, невпинно зростати та допомагати країні у боротьбі з ворогом, незважаючи ні на що.

З перших днів повномасштабного вторгнення компанія не відмовилася від оренди головного офісу в Харкові. Робочий спейс використовувався колегами з Північної Салтівки як тимчасове укриття, де вони проживали разом із своїми рідними та домашніми улюбленцями. А водночас підземний паркінг було перетворено на бомбосховище, котре забезпечувало їм захист та безпеку.

Увесь час офіс використовувався за призначенням, адже дехто з членів команди так і не виїхав з Харкова. А влітку співробітники почали повертатися до міста з щирим бажанням нарешті зустрітися та поспілкуватися з колегами наживо.

teammates_sevenpro-640x424 ХАБи SevenPro — місце сили команди

Із наближенням осені керівництву стало зрозуміло, що ракетні обстріли ще довго не припиняться, а відсутність електроенергії та інтернету може істотно вплинути на бізнес. Тому було вирішено підготувати робочий простір до можливих блекаутів.

Уже в вересні харківський офіс повністю був обладнаний усім необхідним для комфортної і безперебійної роботи: було встановлено Starlink і генератор. Крім того, команда SevenPro активно вела переговори й укладала угоди зі своїми партнерами з шерінгу офісів у інших містах України. Так з’явилися робочі спейси у Львові та Дніпрі.

office_sevenpro-640x480 ХАБи SevenPro — місце сили команди

Багато колег знаходились також у Києві. У зв’язку з цим у листопаді 2022 року компанія відкрила новий офіс у столиці, який теж був оснащений генератором та Starlink.

Співробітникам, які не проживали у Харкові, Києві, Львові або Дніпрі, керівництво запропонувало релокейт до міст, де були облаштовані Хаби Незламності, тому сьогодні кожен має змогу працювати з колегами в офісі.

Фахівці компанії відзначають, що добре мати можливість прийти у рідний офіс під час затяжних блекаутів, щоб зарядити свої гаджети, набрати в термоси гарячої води і просто зустрітися зі своїми колегами.

Компанія SevenPro стабільно працює, сплачує податки, донатить на ЗСУ, допомагає усім, кому це потрібно, і головне — вірить у нашу перемогу!

Приєднуйтесь до SevenPro та інших мемберів прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною великих змін всередині вашої компанії і всього українського ІТ.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. IT4Life допомога від айтівців для контрнаступу
  2. seven-pro-pidtrymuye-it-osvitu-harkova
  3. Започатковані партнерства, реальні угоди можливості від Kharkiv IT Cluster

Коментарі