codeit_ua

ХАБи незламності CodeIT — справжня опора для команди

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

CodeIT ще на початку 2022 року внесли в план забезпечення безперебійної роботи компанії за умов відсутності електроенергії. Такі превентивні міри допомогли команді швидше адаптуватись до блекаутів і, незважаючи на темряву, продовжувати реалізовувати проєкти своїх клієнтів.

«Загалом, план був реалізований ефективно, блекаути майже не відзначились на роботі, наші офіси стали надійною опорою для команди», — згадує події минулого року Олексій Холоденко, CEO CodeIT.

Офіс у Харкові

Апгрейд спейсу у місті-залізобетоні почався у березні 2022 року з появи перших Starlink. Наступний крок — установка генераторів для роботи техніки та обігріву кімнат.

«Ми подбали про близьке розташування бомбосховища і його обігрів. За необхідності, члени команди та їх родини можуть залишитись тут на ночівлю», — відзначив Олексій.

team_codeit-scaled-414x276 ХАБи незламності CodeIT — справжня опора для команди

Офіс у Вінниці

Робочий спейс у місті фонтанів нічим не поступається харківському хабу. Тут є все потрібне для комфортної і безперебійної роботи: генератор, кілька незалежних джерел електроенергії і постійний доступ до інтернету. Окрім цього, усі, хто знаходяться в офісі, завжди можуть зігрітись грілками, які розраховані на всіх членів компанії.

Команда CodeIT поділилась у власних соціальних мережах процесом облаштування офісу 200 кілограмовим генератором.

«Ми відкрили офіси для користування сім’ями нашої команди і спільнотою Kharkiv IT Cluster», — звертає увагу Олексій.

teammate_codeit-scaled-414x276 ХАБи незламності CodeIT — справжня опора для команди

Зважаючи на те, що Starlink більше створений для роботи вдома, команда CodeIT знайшла рішення і в цьому випадку. Компанія підключилась до серверів (доступу/СКУД), використовуючи вихідні тунелі до наявних серверів у «хмарній інфраструктурі».

Команда на ремоуті

Керівництво не забуло й про фахівців, які не мають змогу знаходитись в офісах у Харкові або Вінниці. Тому в рамках Business Continuity Plan компанія виділила фінансування, щоб члени команди могли себе забезпечити різними варіантами обладнання, які гарантують живлення та подачу інтернету протягом 8 годин.

«Наша команда вже на «ти» з різними видами генераторів, зарядних станцій, павербанками, інверторами, акумуляторами», — ділиться спостереженнями Олексій Холоденко, CEO CodeIT.

Ніщо не стане на заваді CodeIT та всій спільноті айтівців України!
Ми продовжуємо працювати, доводити, що ми одні з найкращих у світі і наближаємо Перемогу!

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — make Ukrainian IT better!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. IT4Life допомога від айтівців для контрнаступу
  2. maybutne_ukraine
  3. justcoded_ua

Коментарі