YUryst-v-IT.png

GUEST EDU: юрист в IT — мрія чи мета❓

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

16 листопада Kharkiv IT Cluster разом з AltexSoft провели чергову онлайн-зустріч у межах проєкту «Guest Edu». Учасниками зустрічі стали студенти освітнього проєкту «Paralegal school» факультету адвокатури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого 👨‍⚖️. 

Про захід

Тема заходу «Втуп в IT право» була спрямована на те, щоб допомогти студентам розкрити й зрозуміти глибини правового виміру в індустрії інформаційних технологій.

 🗣 Спікеркою заходу стала Гаркуша Євгенія Олександрівна, PhD та Head of Legal в ІТ-компанії AltexSoft. Євгенія має більше 13 років юридичної практики, 10 з яких — inhouse юриста міжнародних ІТ-компаній. Остані 7 років працювала на посадах керівника юридичних департаментів. Кандидат юридичних наук, ідейний засновник та організатор ком’юніті юристів продуктових IT-компаній IT product lawyers meetup.Постійний лектор курсу для IT-юристів Digital Law, а також інших сертифікованих програм з ІТ-права.

Під час зустрічі

◽ Поговорили про роль юриста в ІТ-компанії та зробили висновок, що юристи в цій сфері виконують не лише роль правозахисника, але й активно сприяють стратегічному розвитку компаній. Вони роблять вагомий внесок у вирішення правових аспектів у галузі технологій.

◽ Обговорили, чому «вхід до IT» є таким привабливим для юристів. Євгенія висвітлила плюси роботи в ІТ компаніях, вказавши на:

  • стабільність;
  • можливості для кар’єрного зростання;
  • інноваційність середовища.

◽ Учасники отримали важливий огляд функцій, які виконують юристи в ІТ компаніях, а також деталі щодо вимог, які ставляться до цієї категорії спеціалістів. Лектор розкрила цікаві кейси з практики й власного досвіду та приклади з великих ІТ компаній;

✍ За традицією гостьових лекцій зустріч завершилася Q & A-сесією, під час якої студенти мали можливість поставити свої питання спікерці.

 

Загалом, захід був не лише інформативним, але й надав студентам можливість здобути цінні знання від висококваліфікованого фахівця в галузі ІТ-юриспруденції. 

 

Переходь на наш YouTube-канал для перегляду запису лекції та розвивайся разом з Kharkiv IT Cluster! 👇

YouTube-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

Коментарі