GUEST EDU: Як створювати трендові дизайни, що посилюють промоцію?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🎉 27 березня Kharkiv IT Cluster разом із креативною агенцією Clickable agency, провели цікавий та пізнавальний захід у рамках проєкту Guest Edu для студентів ХНУРЕ, які навчаються за спеціальністю 186 «Видавництво та поліграфія».

🗣 Спікер вебінару — Микола Іванов, Team Lead Designer у креативній агенції Clickable agency, UI/UX design couch у комп’ютерній школі Hillel, поділився своїм великим досвідом роботи в дизайні та графічній рекламі, зосереджуючись на головних темах.

Ціль будь-якої реклами — збільшити прибуток та аудиторію компанії!

У чому різниця між рекламною компанією та PR-компанією?

Рекламна компанія сфокусована на збільшенні об’ємів продажів, у той час коли PR-компанія більше працює на поширення продукту для ознайомлення з аудиторією.

Що таке креативний дизайн у форматі графічної реклами в мережі?

Графічна реклама має величезне значення в епоху інтернету та соціальних мереж, оскільки це один з найпоширеніших способів привернути увагу до продукту або послуги.

Які існують основні формати реклами ?

1)Teaser

Teaser ad — це вид реклами в інтернеті, яка привертає увагу користувачів
інтригуючим контентом.

2)Banner

Banner—графічне зображення рекламного характеру. Може бути як статичним зображення або навіть текст, і містять анімовані елементи. Зазвичай, він містить гіперпосилання на сайт рекламодавця або домашня сторінка.

Типи банерів:

  • Статичний;
  • Анімований;
  • Інтерактивний;
  • Динамічний по розміру;
  • Ігрові;
  • Динамічний по даті.

Щоб дізнатись більше про типи банерів, дивіться запис зустрічі!

👉Більше про «Типи банерів»👈

3) Social media promotion

Social media promotion — це комунікація з користувачем через соціальні мережі. Основний акцент робиться на створенні повідомленні (у нашому випадку візуальні), які люди будуть бачити через соціальні мережі й взаємодіяти з нею в разі необхідності.

Snymok-ekrana-2023-04-04-v-15.23.13-640x358 GUEST EDU: Як створювати трендові дизайни, що посилюють промоцію?

3) Background ad

Background ad(фонова реклама) — графічне зображення рекламного характеру. Може бути як статичне зображення або навіть текст. Містять анімовані елементи (до відео та інтерактивних об’єктів). Зазвичай містить гіперпосилання на сайт рекламодавець або цільова сторінка.

Snymok-ekrana-2023-04-04-v-15.24.00-640x347 GUEST EDU: Як створювати трендові дизайни, що посилюють промоцію?

4) Email-advertising

Email-advertising — це вид маркетингу, який полягає в розсилці рекламних листів потенційних покупців. Такий підхід вимагає згоди клієнтів на отримання акційних повідомлення бренду.

Snymok-ekrana-2023-04-04-v-15.24.54-640x356 GUEST EDU: Як створювати трендові дизайни, що посилюють промоцію?

5)Landing page

Landing page — сайт, основним завданням, якого є збір контактних даних
цільової аудиторії. Використовується для підвищення ефективності реклами, підвищення аудиторія. Цільова сторінка зазвичай містить інформацію про продукт або послугу.

Snymok-ekrana-2023-04-04-v-15.25.46-640x366 GUEST EDU: Як створювати трендові дизайни, що посилюють промоцію?

 

💬 «Графічна реклама має бути креативною, ефективною та максимально простою для сприйняття цільової аудиторії», — зазначив Микола.

Під час вебінару, спікер зробив детальний огляд різних форматів реклами в мережі. Він детально пояснив, які формати є найбільш ефективними для різних типів продуктів та послуг, а також як вибрати найкращий формат для певного проекту.

Наприкінці лекції, Микола поділився з учасниками заходу своїми порадами, щодо вибору кольорів, як вони впливають на емоційний стан користувачів, шрифтів, фотографій та інших елементів дизайну, а також показав приклади успішних проектів. Студенти ХНУРЕ залюбки побували на вебінарі та без питань Миколу не залишили.

Щоб дізнатись більше про те, як створювати креативні дизайни, дивіться запис зустрічі!

👉Більше про «Як створювати трендові дизайни, що посилюють промоцію?»👈

Kharkiv IT Cluster висловлюють свою вдячність Миколі з креативної агенції Clickable agency, за цікаву та пізнавальну лекцію. Завдяки його знанням, багато учасників змогли дізнатися більше про професійні аспекти дизайну та реклами, а також отримали нові ідеї та натхнення для своєї власної роботи.

Довідка:
Clickable agency — це креативна агенція, яка з 2015 року успішно допомагає компаніям у створенні брендів і фірмових стилів, рекламних матеріалів і веб-розробок. Мають значний досвід створення цільових сторінок, відтворюваної та фонової реклами, банерів з високим CTR, преролів і багато чого іншого.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Otrymaty-pershu-robotu-v-IT_EDU-Guest_Kharkiv-IT-Cluster
  2. AzureML_Guest-EDU_Kharkiv-IT-Cluster

Коментарі