ІТ

Guest EDU: Як працюють контракти в ІТ ?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

23 лютого студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відвідали першу з циклу гостьову лекцію з ІТ права від компанії AltexSoft 👨‍⚖️👩‍💻.

Спікером лекції стала випускниця університету, досвідчена спеціалістка PhD і Head of Legal в ІТ-компанії AltexSoft Євгенія Гаркуша. Темою лекції стали контракти в ІТ.

Що охопили?

Розпочалося обговорення специфіки договірної системи в ІТ і розділення договорів на загальні і специфічні. Одразу варто розуміти, що й компанії бувають аутсорсингові й продуктові.

Специфічні договори продуктової ІТ компанії містять:
✍розробку продукту;
✍продаж продукту;
✍післяпродажну підтримку продукту.

Специфічні договори аутсорсингової ІТ компанії містять:
✍розробку продукту;
✍договори з клієнтами/партнерами;
✍рекрутингові договори.

Обговорили також ключові принципи в перевірці договорів (здоровий глузд, справедливість й інтереси бізнесу), розглянули структуру договорів а також специфіку їхньої побудови згідно з англо-саксонською системою права.

image_2024-02-27_12-22-06-414x157 Guest EDU: Як працюють контракти в ІТ ?

Важливим пунктом лекції стало обговорення відповідальності, включно зі шляхами її обмеження (і випадки, які унеможливлюють відповідальність) і причинами бути обачним з цим розділом документації. Також звернули увагу на написання пункту з розгляду спорів і «страхування» форс-мажору договорами.

Переглядай лекцію від початку і до кінця на нашому Ютуб-каналі:

Дивитися запис

Заняття було неймовірно насиченим 👏 Команадa Kharkiv IT Cluster щиро дякує Євгенії та компанії AltexSoft за корисний, якісний і цінний матеріал!

Довідка:

AltexSoft – це консалтингова компанія, яка займається технологіями подорожей і гостинності. Компанія працює з туристичними онлайн-агенціями, постачальниками рішень для управління подорожами й стартапами з туристичних технологій, щоб створювати індивідуальне програмне забезпечення. Понад 100 американських і 200 компаній у всьому світі обрали AltexSoft як свого партнера з технологічного консультування.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. YUryst-v-IT.png
  2. guest-edu-pravove-regulyuvannya-vidnosyn-z-it-fahivtsyamy-2

Коментарі