Друге засідання Громадської ради при Мінцифри делегування до Апеляційної Комісії та майбутнє інновацій в Україні

Друге засідання Громадської ради при Мінцифри: делегування до Апеляційної Комісії та майбутнє інновацій в Україні

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

На першому засіданні Громадської ради при Міністерстві цифрової трансформації України команда визначилася з Головою ІТ Комітету — ним став Олександр Медовой, голова Наглядової ради Kharkiv IT Cluster та President & CEO AltexSoft.

Днями відбулось друге засідання Громадської ради при Міністерстві цифрової трансформації України, під час якого обговорили чимало важливих питань бізнесу:

  • делегування представників Громради до Апеляційної комісії Дія Сіті;
  • стратегія розвитку екосистеми інновацій;
  • грошова допомогу від держави на ремонт житла «єВідновлення»;
  • цифрова Платформу для взаємодії ВПО, влади, бізнесу та волонтерів.

Окрім цього, виступили представниці Мінцифри, які розповіли про поточну ситуацію із ключовими проєктами — Дія.Освіта, ІТ-студії, Дія.Бізнес, торкнулися питання бронювання та інновацій у освіті.

«Працюємо на одну ціль — допомогти країні, поки країна виживає у війні. Дія.Сіті — є драйвером, який в цьому допомагає. Є болючі питання, звичайно, але step by step ми їх вирішуємо», — висловився Олександр Медовой щодо плідної співпраці із Мінцифрою.

Одним з ключових питань порядку денного стало обговорення вагомості делегування представників ГромРади до Апеляційної Комісії, яка має розглядати скарги на рішення про позбавлення статусу резидента Дія Сіті. Тобто будь-яка компанія-резидент має право оскаржити рішення про своє виключення, звернувшись до комісії, створеної при Міністерстві цифрової трансформації.

Апеляційна Комісія є ланкою, яка створює ефективну співпрацю з підрозділами Мінцифри для забезпечення участі IT-спільноти у формуванні державної політики з питань розвитку екосистеми для технологічного бізнесу, роботи простору Дія сіті. Кандидатами до Апеляційної Комісії Дія Сіті стали Олександр Медовой, Степан Веселовський та Євген Гостіщев.

Дуже важливо саме зараз забезпечити участь IT-спільноти у формуванні державної політики з питань розвитку екосистеми для технологічного бізнесу, роботи простору Дія сіті. Мета спільної діяльності — створення комфортних умов для сталого зростання IT-індустрії, діджиталізації країни та покращення інвестиційного клімату.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. БПЛА для ЗСУ. Новий благодійний проєкт AltexSoft «(Не) З неба»
  2. Волонтери AltexSoft - банер
  3. Олександр Медовой очолив IT-комітет Громадської ради при Мінцифри

Коментарі