Grid Dynamics та НаУКМА запустили спільну сертифікатну програму «Технології Big Data та Data Science»

Grid Dynamics та НаУКМА запустили спільну сертифікатну програму «Технології Big Data та Data Science»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Для студентів факультету інформатики триває запис на першу дисципліну сертифікатної програми — «Програмування на Python для Big Data та Data Science», яку серед інших дисциплін обрали понад 240 студентів НаУКМА.

Сертифікатну програму «Технології Big Data та Data Science» викладають фахівці компанії Grid Dynamics. Вона поєднує теорію (математичний аналіз, теорію ймовірності та статистики, основи Python, Big Data та Computer Vision тощо) з великою кількістю практичних робіт, які дозволять студентам отримати навички розробки з використанням технологій великих даних, науки про дані та мови програмування Python.

Сертифікатна програма складається з п’яти дисциплін: «Програмування на Python для Big Data та Data Science», «Математика для Big Data та Data Science», «Глибинне навчання для задач комп’ютерного зору», «Основи технологій Big Data» та «Сучасні інструменти Data Science та Computer Vision».

Grid Dynamics (Nasdaq:GDYN) є одним зі світових лідерів проєктування та впровадження програм цифрової трансформації для найбільших компаній з фінансового, технологічного та рітейл-секторів, що входять у список Fortune 1000. Компанія заснована у 2006 році та має штаб-квартиру у м. Сан-Рамон у Каліфорнії. Представництва розташовані у США, Мексиці, Великобританії, Нідерландах, Швейцарії, Індії, Центральній та Східній Європі. В Україні Grid Dynamics входить до ТОП-20 найбільших IT-компаній України за версією видання DOU та має розробницькі центри у Києві, Харкові, Львові, Дніпрі та інших містах.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Grid Dynamics
  2. старт проєкту для викладачів Prof2IT
  3. Grid Dynamics

Коментарі