Гра Kids2IT – “ПУШКА” у 29 школі

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

15 жовтня пройшла гра Kids2IT у 29 школі з ментором Михаїлом Максимовим, Головою наукового товариства ХНУ імені В. Н. Каразіна

Kharkiv IT Cluster прагне, аби не тільки діти, а й вчителі долучилися до гри, пізнавали нове про IT професії та про можливості, які мають їхні учні в місті ХА! 

Класний керівник Марина Ткаченко: “Все дуже сподобалось! Гра є корисною для дітей. Під час Kids2IT ментори продемонстрували безліч професій IT індустрії. Учні змогли відчути на собі кожну з них і наразі прагнуть дізнатись про IT більш детально. Тримаємо зв’язок із Kharkiv IT Cluster!”

Окрім вчителів до гри завжди долучаються ментори, а Кластер постійно вдосконалює формат та враховує побажання, що надійшли на минулих іграх. Якщо у когось виникають додаткові пропозиції, їх почують.

Ментор Михаїл Максимов: “В цілому діти до початку заходу цікавилися ІТ, але практично не представляли,  ким можна в ІТ працювати, і тим більше, не думали, що командна гра це дуже важливо.

Важливою особливістю цієї гри було те, що вийшло зв’язати перше знайомство з ІТ-спеціальностями з майбутнім вступом до ЗВО, які готують таких фахівців.

Фішки гри

Зацікавленість – те, що важливо у будь-якій справі. Коли інтерес проявляють діти, вчителі та ментори – виходить БУМ! Як прокоментували гру діти: “ПУШКА!”

Долучайтесь до гри Kids2IT! Хочеш стати ментором – реєструйся!

Довідка про проєкт

Kharkiv IT Cluster реалізовує проєкт Kids2IT для підвищення обізнаності учнів старших класів про професії, які представлені в IТ. А також для знищення стереотипу “айтішник – значить, тільки програміст”. Проєкт дозволяє дітям обрати відповідний саме їм вектор професійного розвитку.

 

Коментарі