Gameloft став Мембером Kharkiv It Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У родині Kharkiv IT Cluster поповнення — до нас приєдналася компанія Gameloft! Які пріоритети у компанії, та чому Gameloft вирішив приєднатися до Харківського Кластеру — читайте у нашій статті.

Gameloft заснований в далекому 1999 році у Парижі. У Харкові компанія відкрила свою філію в 2007 році. Сьогодні Gameloft — це команда з 390 фахівців (в харківській філії), яка співпрацює з такими компаніями як Marvel, Disney, Illumination.

Євген Биренбаум, HR, згадує: «Я один з перших співробітників харківської філії. Коли прийшов в компанію, то перше, що мене підкорило — це відкритість компанії до всього нового — її flexibility»

Крім того, компанія вважає своїм головним пріоритетом саме співробітників. Тому три стратегічні завдання, що стоять перед менеджерами компанії це:

  • якісний проект;
  • вчасно зданий проект;
  • задоволена команда — не тільки результатом, але й самим процесом.

— Gameloft дає своїм співробітникам простір для креативу, можливість просувати свої ідеї від низу до верху, а не навпаки, — розповідає Євген.

Оскільки продукт Gameloft — відеоігри, то і атмосфера в офісі неформальна: тут їздять на самокатах, запускають радіокеровані гвинтокрили і креативлять по повній! Команда теж формується не тільки з урахуванням навичок фахівців, але і з урахуванням їх залучення у світ відеоігор. Gameloft — ідеальний роботодавець для геймерів!

Як прийшло рішення стати учасником Кластера

— Ми спостерігали за IT-кластерами різних міст, і побачили, що Харківський Кластер активно розвивається, показує реальні результати, в тому числі у сфері досліджень, освіти, — каже Євген, — організація прислухається до представників IT-сфери — ось основні причини, які підштовхнули нас до участі у Харківському Кластері. Нам цікаво брати участь у проектах Кластеру, в тому числі освітніх.

Так, дійсно, у Харківського Кластера багато напрямків для розвитку технологічного бізнесу, і ми будемо раді реалізовувати наші проекти разом з Gameloft!

Коментарі