Фундація Течія та Kharkiv IT Cluster у проєкті IT4Life

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Засновники громадської організації «Фундація Течія» в межах проєкту Харківського ІТ Кластера IT4Life передали харківській лікарні нове обладнання — електрохірургічний апарат.

search-2-480x480 Фундація Течія та Kharkiv IT Cluster у проєкті IT4Life

Олег Крот та Юрій Лазебніков, засновники ГО «Фундація Течія», придбали електрохірургічний апарат BOWA та систему фіксації черепа DORO й передали їх Міській клінічній лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О. І. Мещанінова в Харкові.

Апарат працюватиме в Центрі дитячої нейрохірургії, а лікарі зможуть робити складні хірургічні операції на головному мозку.

Завдяки вдосконаленій системі апарат дозволяє робити операції дітям, значно скорочувати час операції та гарантувати максимальну безпеку пацієнта та хірурга.

«Ми вдячні ГО “Фундація Течія” за ініціативу та таку важливу допомогу для Харківського регіону. Саме спільна робота та об’єднання зусиль соціально відповідального бізнесу створюють комфортне, сприятливе та безпечне середовище для життя та бізнесу. А висвітлення таких ініціатив дуже важливе, бо може надихнути інших на допомогу», — поділилась Ольга Шаповал, директорка Харківського ІТ Кластера.

1-2-480x480 Фундація Течія та Kharkiv IT Cluster у проєкті IT4Life

У межах проєкту IT4Life ми не зупинимося на досягнутому, а виконуватимемо свою роботу й надалі, рятуючи життя та допомагаючи країні в складний час.

Якщо у вас є бажання та можливість допомогти лікарням Харківського регіону, переходьте за посиланням на сайт проєкту IT4Life та зробіть свій внесок у покращення життя тих, хто цього потребує!

Коментарі