Глобальна IT компанія Intellias стала генеральним партнером щорічної премії Forbes “З0 до 30”

Глобальна IT компанія Intellias стала генеральним партнером щорічної премії Forbes “З0 до 30”

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Intellias нагородив представників IT номінації під час премії Forbes “30 до 30: творці майбутнього”, яка відбулась в Києві. Серед цьогорічних номінантів військові, волонтери, представники і представниці IT-індустрії, бізнесу, креативної індустрії, спорту та агенти змін.

Віталій Седлер, СЕO та співзасновник Intellias вручив нагороди від Forbes представникам IT індустрії, які вже до 30 років мають значні досягнення в галузі, розвивають власні стартапи та інноваційні проєкти, що підкорюють світ.

“Розвиток та підтримка талановитої молоді – це один із фокусів роботи Intellias, а бажання постійного зростання – одна з наших цінностей. Саме тому ми з радістю взяли участь у премії Forbes “30 до 30”, адже тут ми вітаємо молоді таланти, які вже досягли значних результатів, кожен у своїй сфері. Це українці, які щодня прославляють нашу країну далеко за її межами та роблять її сильнішою. Я бажаю успіху усім номінантам і реалізації нових амбітних проєктів”, – говорить Віталій Седлер, СЕО та співзасновник Intellias.

Під час події Віталій Седлер також додатково нагородив від Intellias Вадима Синжерецького, одного з представників IT номінації. Його платформа для репетиторів BUKI, динамічно зростає і вже потрапила до списку найкращих освітніх стартапів Європи. А у квітні 2022 року у тестовому режимі запустилася у США. Важливо зазначити, що Вадим Синжерецький з партнерами розвивають свій стартап не залучаючи зовнішні інвестиції. Наразі на платформі 110 000 викладачів, а річний виторг сягає $10 млн.

“Для мене нагорода від Forbes – це, перш за все, певне визнання тієї цінності, яку створює BUKI для сотень тисяч клієнтів та викладачів по усьому світу і відзначення титанічного обсягу роботи, яку мої партнери та наша команда зробили за ці довгі девʼять років. Чим більше підтримки різних ініціатив, стартапів чи соціальних проєктів зі сторони великих компаній, таких як Intellias, тим потенційно більше людей будуть надихатись та долучатись до цих процесів. Це вкрай важливо сьогодні для економіки України. Адже IT-індустрія – швидкозростаюча, технологічна галузь з досить високим рівнем мобільності. Це означає, що люди з України можуть створювати круті продукти з високою доданою вартістю для усього світу, отримуючи гроші в нашу економіку”, – говорить Вадим Синжерецький, CEO та співзасновник маркетплейсу репетиторів BUKI.

За розвиток інноваційної освіти Intellias подарував Вадиму сучасний електровелосипед. Тим самим компанія підкреслила важливість розвивати екомобільність та досягати сталого розвитку наших міст, що також є одним з фокусів уваги Intellias.


Про рейтинг Forbes “30 до 30”

Рейтинг Forbes “30 до 30” вперше з’явився у США у 2011 році, після чого аналогічні рейтинги започаткували в Європі та Азії. В 2023 році Forbes Ukraine вчетверте презентував список «30 до 30». До нього увійшли молоді українці, які вразили країну та світ до 30 років. Кандидатів до списку могли запропонувати члени журі, редакція та кожен читач Forbes через відкриту анкету. До підсумкового списку потрапили кандидати із максимальними оцінками від експертного жюрі. Оцінювання окремо проводилося за шістьма категоріями: «Військові та волонтери» , IT, «Бізнес», «Агенти змін», «Спорт», «Креативні індустрії».


Про Intellias

Intellias — одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Intellias та ЛНУ ім. І. Франка підписали Меморандум про співпрацю
  2. «Лелеки» для ГУР: Intellias передає 5 млн гривень на збір «Повернись живим»
  3. Проєктний офіс Intellias – найкращий у Європі та один із найкращих у світі

Коментарі