Фінал хакатону SmaRTF підтримали компанії-учасниці Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

3 грудня відбувся фінал ІІ Всеукраїнського інженерного  хакатону SmaRTF. 

У жовтні майже 40 команд долучилися до інженерного military-хакатону задля розробки девайсу, що міг би допомогти ЗСУ.

Цієї суботи в дуже дружній та теплій атмосфері, незважаючи на постійні відключення електроенергії, відбувся фінал другого етапу хакатону в режимі офлайн, де команди презентували свої прилади. 

Так, команда GC-team представила розумний штатив для віддаленого спостереження. Він дає змогу вести спостереження з безпечного місця, виводить відео на мобільний пристрій, фіксує виявлені об’єкти з метою їх контролю.

Команда NewGen team презентувала прототип роботизованої платформи для переміщення корисних вантажів, людей, дистанційного виконання простих задач і розвідки.

Підтримали хакатон та підготували подарунки для фіналістів й компанії-учасниці Kharkiv IT Cluster

Insoft Global — це компанія, що займається  створенням сучасного програмного забезпечення, ІоТ рішень і хмарних інфраструктур, а також крутого UI/UX дизайну. Спеціалісти Insoft Global забезпечують повний цикл: починаючи від генерації нових ідей і проєктування, закінчуючи впровадженням та обслуговуванням складних корпоративних систем і продуктів для Enterprise проєктів.

IT-школа A-Level — найбільша IT-школа у Харкові, де на початку 2022 року постійно проходило навчання понад 1000 студентів за рік, включаючи корпоративне навчання. Компанія не тільки продовжує  свою діяльність, але й долучається до різних благодійних ініціатив.

GlobalLogic — це  IT-компанія, що займається створенням програмних продуктів. Налічує понад 16000 працівників у Аргентині, Великій Британії, Ізраїлі, Індії, Китаї, Польщі, Словаччині, США, Україні, Хорватії, Чилі та Швеції.

Raccoon Gang є провідним постачальником рішень для онлайн-навчання та учасником спільноти Open edX. Компанія є найбільшою командою професіоналів Python, у якій працює понад 150 інженерів. У Raccoon Gang реалізовано понад 500 проєктів різної складності для комфортного та цікавого навчання. Давайте навчати світ разом!

MobiDev є міжнародною IT-компанією, що надає повний комплекс послуг із розробки програмного забезпечення: від створення та аналізу ідеї до реалізації та подальшої підтримки продукту. Також спеціалісти з компанії MobiDev є справжнім ком’юніті професіоналів, об’єднаних загальним інтересом до сучасних технологій та інновацій, тож залюбки підтримали талановиту молодь.

Рухаємось разом до перемоги та нових досягнень!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. Khakaton_SmaRTF
  2. Kharkiv_IT_Cluster_ICPC

Коментарі