Expecto — бізнес-напрям Isability, мембера Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Знайомтесь із нашим мембером — компанією Isability! Одним із бізнес-напрямів їхньої роботи є компанія Expecto. Саме про неї нам розповіли фахівці компанії, а ми поділимось усім із вами!

Створення компанії

Expecto — це маркетингова агенція, основними напрямками роботи якої є:

  • консультування зі стратегії просування;
  • налаштування таргетингової реклами;
  • налаштування контекстної реклами.

11-1-479x480 Expecto — бізнес-напрям Isability, мембера Kharkiv IT Cluster

Дата заснування компанії — 11 листопада 2015 року. Саме в цей день компанія підписала свій перший комерційний контракт.

«Ще до створення маркетингової агенції засновники займались освітніми послугами в Isability: вони підібрали кваліфікованих викладачів у сфері психології, ораторського мистецтва та розвитку особистості. А ще за часів тренінгового центру сформувався достатній потік клієнтів із компаній-партнерів, які хотіли налаштувати такий самий потік трафіку», — поділилась Дар’я Марченко, менеджер проєктів.

Агенція активно розвивається та збільшує свій досвід у сфері digital-маркетингу. Основний фокус розвитку компанії — досконале та якісне налаштування рекламних кампаній у Facebook, Instagram, Google, YouTube у комплексі з деталізованою системою аналітики.

22-480x480 Expecto — бізнес-напрям Isability, мембера Kharkiv IT Cluster

За п’ять років агенція Expecto Agency заслужила довіру таких компаній, як «Авантаж», «Мережа аптек 9-1-1», «Сніг на голову», Polus, Atilog та ще понад 200 компаній у восьми країнах світу.

Фішки компанії

Компанія відповідально та турботливо ставиться до кожного свого проєкту, фахівці індивідуально розробляють кожну деталь співробітництва.

«Наш підхід — це не “конвеєр” проєктів, а “ручна збірка”. Навіть на етапі прописування комерційної пропозиції ми формуємо базову аналітику ринку, аудиторії й розробляємо базову digital-стратегію», — розповіла Дар’я.

55-480x480 Expecto — бізнес-напрям Isability, мембера Kharkiv IT Cluster

Важливим для Expecto є корпоративне навчання. Кожну середу команда обмінюється професійним досвідом у таких сферах як фінансова грамотність, розвиток креативності, переговори, тайм-менеджмент.

«Корпоративне навчання — це найважливіший та базовий елемент нашої корпоративної культури», — наголосила Дар’я.

Проєкти корпоративної соціальної відповідальності

Фахівці Expecto неодноразово були спікерами в таких соціальних заходах та вебінарах, як: «Бізнес-інкубатор» Фонду «Професійний розвиток Харкова», проєкт ToBe, соціальний проєкт із розвитку підприємництва в Харкові, у ряді безкоштовних заходів у «Дія.Бізнес», а також в освітніх вебінарах від Харківської обласної адміністрації для співробітників освітньої сфери Харківської області (вчителі, завучі, директори шкіл).

Стажування й освітній напрям компанії

Одним із напрямів роботи компанії є освітній напрям — Expecto Academy. У межах цього напряму компанія генерує власні проєкти пов’язані з Digital-сферою, а також береться за продюсування партнерських проєктів.

33-480x480 Expecto — бізнес-напрям Isability, мембера Kharkiv IT Cluster

Крім того, в Expecto регулярно проводять стажування. Так, наприклад, зараз у компанії відкрите стажування за напрямом інтернет-маркетолог.

Чому вирішили приєднатись до Kharkiv IT Cluster

Дар’я розповіла, чому в Isability виникла необхідність приєднатись до Харківського ІТ Кластера:
«Компанія вирішила приєднатись тому, що зараз час колаборацій, і спільнота Kharkiv IT Cluster — це найкраще ком’юніті для взаємодії, особливо враховуючи те, що ми також працюємо в діджитал-сфері».

Крім того, фахівці поділились, що завдяки Харківському ІТ Кластеру в компанії є можливість впливати на взаємовідносини в галузі.

22-480x480 Expecto — бізнес-напрям Isability, мембера Kharkiv IT Cluster

Харківський ІТ Кластер радий, що в нас є можливість співпрацювати з компанією, яка настільки всесторонньо розвивається.

Коментарі