Marketynhova_ahentsiia_Expecto_Agency_Kharkiv_IT_Cluster

Як маркетингова агенція Expecto Agency (Isability Group) допомагає бізнесу оговтатись

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Маркетингова агенція Expecto Agency з’явилася у 2015 році і за 8 років стала передовою в роботі з рекламою.

Що зробить агенція для вашого бізнесу?

Реклама. Робота з рекламними кампаніями з використанням усіх каналів інтернет-маркетингу. Допомога з промоцією концертів та розкруткою ютуб-каналів.

Діджитал-дослідження аудиторії – аналізують і пропонують компаніям працювати з каналами, де вони мають більшу аудиторію, а також мають максимальний ефект від витраченого бюджету.

Дослідження ринку для ІТ (США, Німеччина, Емірати – найчастіші запити), щоб знайти, які з компетенцій компанії користуватимуться найбільшим попитом на конкретному ринку.

Консультація компаній щодо партнерств та просувань. Часом здійснюють пошук співробітників для компаній за допомогою налаштування реклами у лінкедіні.

Блокчейн і криптовалюти. Підтримка крупних криптобірж на правах партнерів по трафіку. Аналітика нових ринків, вивчення запитів, цін, активності ринку.

Expecto-Agency-4-384x480 Як маркетингова агенція Expecto Agency (Isability Group) допомагає бізнесу оговтатисьExpecto-Agency-6-384x480 Як маркетингова агенція Expecto Agency (Isability Group) допомагає бізнесу оговтатисьExpecto-Agency-5-384x480 Як маркетингова агенція Expecto Agency (Isability Group) допомагає бізнесу оговтатись

Пунктуальність і комфорт

Expecto Agency мають свої цінності, передусім – це клієнтоорієнтованість. Для команди важливо мати прозорі стосунки з клієнтами, щоб кожна компанія, що співпрацювала з агенцією, поширювала про неї позитивний фідбек. Але для цього потрібен дружній колектив, який добре знається на своїй справі.

«Це може здатись банальністю, але коли твоя команда ходить на роботу не через силу й не тікає з офісу рівно о 18:00, це створює атмосферу взаємопідтримки»,запевняє Максим Максимов, СЕО Isability Group.

Expecto Agency часто йде назустріч своїм співробітникам: коли бачать, як працівники самовіддано «вкладаються» у спільну справу – і не можуть не відповідати на це взаємністю.

Для агенції важливий комфорт співробітників та дух дружнього колективу. Відповідно до цього, агенція купує багато навчальних матеріалів, що необхідні для роботи команди. І якщо виникає нова соцмережа, не дуже зрозуміла для команди, співробітники агенції готові «вгризатися» у неї.

«Ми знаємо, як достукатися до техпідтримки будь-якої соцмережі. Наші клієнти знають, що ми маємо підковану команду, яка завжди в курсі всіх сучасних трендів»,додає Олександр Ніколаєв, CEO Expecto Agency.

Для агенції важлива пунктуальність і дотримання дедлайнів:

«Як жартують наші клієнти – за нами можна звіряти годинники: якщо ми пообіцяли звіт у понеділок – у понеділок він прийде на вашу пошту. Для нас важливо робити свою роботу вчасно і якісно».

Залучати клієнтів з офлайну в діджитал

Однією із основних цінностей агенції також є стовідсоткове включення в роботу із клієнтом та індивідуальний підхід до справи. Інколи буває так, що в процесі роботи команда виявляє неочевидні речі, про які замовник навіть не здогадується.

У Expecto Agency був дуже цікавий кейс: співробітники налаштовували для клієнта таргетинг у соціальних мережах, але в процесі роботи виявилося, що його аудиторію краще приваблювати не в онлайні, а в офлайні – через виставки чи інші заходи. Команда поділилася цим із компанією і за якийсь час вона прийшла до Expecto Agency знову, прагнучи залучити експертність команди у своєму новому проєкті:

«Незважаючи на те, що нашою безпосередньою задачею був таргетинг і він не дав результату, клієнт побачив нашу включеність у проблему й наші підходи до роботи – і вони йому заімпонували».

«Ми заморочуємося»

Команда докладає максимум зусиль над проєктами, їх захоплюють складні та цікаві завдання, тож не дивно, що одне з гасел Expecto Agency«Ми заморочуємося».

Висока зацікавленість команди допомагає досягати таких результатів, яких не завжди досягають навіть великі агенції. Зрештою, це велика перевага над великими компаніями – немає запитів, які стоять «на потік», через що в них знижений рівень вкладкних зусиль.

Expecto-Agency-3-384x480 Як маркетингова агенція Expecto Agency (Isability Group) допомагає бізнесу оговтатисьExpecto-Agency-384x480 Як маркетингова агенція Expecto Agency (Isability Group) допомагає бізнесу оговтатись

Кожен клієнт для команди – це можливість робити свою роботу ще краще:

«Наш менеджер завжди відповість на дзвінок і завжди буде доброзичливим — навіть якщо питання чи запит не зовсім коректні. Якщо ж виникає пожежа, ми її гасимо навіть на вихідних».

Як зустріли війну?

Команда Expecto Agency згадує, що в перші дні повномасштабного вторгнення було повне нерозуміння ситуації: багато хто був стурбований переїздом більше, аніж роботою. Було незрозуміло, що чекає завтра і як будувати плани в новій дійсності: «Наше планування було протиприродним. Це був ступор, який тривав, поки ми не виїхали з Харкова».

Більшість співробітників задіяні у волонтерстві. Усі члени команди опинилися в різних містах й, отже, виконували різні задачі. Деякі зі співробітників пов’язані з єврейськими благодійними фондами, деякі допомагають харківським волонтерським ініціативам на зразок РЕСК-UА. Ця залученість – виключно на добровільній основі (з ініціативи самих працівників, «за покликом серця»).

Зміна ринку

Після цього команда стала розробляти новий план роботи, орієнтуючись на закордонних клієнтів. Адже перші 2 місяці на українському ринку не було ніяких пропозицій. Він «прокидається» лише зараз. Наприклад, Expecto Agency повертається до співпраці з великими компаніями, спільні проєкти з якими були на паузі з лютого. Команді вдалося відновити всі робочі процеси та працювати дистанційно – досвід пандемії тут знадобився.

Разом з тим Expecto Agency почали значно більше працювати на закордонний ринок. До цього основними споживачами послуг були великі українські бренди, такі як on-taxi, KARABAS, 911. Зараз команда багато працює з Ізраїлем та Чехією, інколи із США:

«Ми отримуємо запит з-за кордону на виробництво певного додатку й знаходимо для виконання цієї роботи українську компанію – зокрема й мемберів Харківського ІТ Кластера. Нашим закордонним клієнтам часто потрібні продукти – сайти, софти, різне. Ми відкриті до партнерств з українськими ІТ-компаніями. Це може працювати й у зворотній бік: ми готові допомагати українським компаніям просувати свої продукти закордоном», – Олександр Ніколаєв, CEO Expecto Agency.

Нові досвіди на новому ринку

Ключовою зміною під час війни стало те, що команда розширила перелік своїх послуг завдяки збільшенню інтеграції з партнерськими компаніями (дизайн, сайти, інші довкола маркетингові послуги). Але основне — зміна ринку. Також важливо й те, що в Expecto Agency збільшили вимоги щодо нових співробітників: тепер хороша англійська – не просто бажана, а обов’язкова.

Команда під час війни помітила різке збільшення попиту на альтернативну енергетику. Наприклад, у Чехії та інших країнах, що можуть стати жертвами «газового шантажу». У більшості компаній замовлення з установки сонячних батарей розписані на місяці вперед. На думку агенції, ця ніша — яскравий приклад докорінних змін у галузі: протягом останніх 5 років попит був стабільним, а саме зараз, задовго до початку зими, він у рази виріс.

Що ж до українського ринку, то команда спостерігає тенденцію до оптимізації бюджетів компаній. Навіть ті компанії, які до війни не дуже прискіпливо «рахували цифри», зараз змушені це робити. Інший тренд ринку – збільшення запиту на напівфабрикати та соціальне підприємництво. Також багато компаній сьогодні створюють цілі відділи, щоб організовували співпрацю з благодійними фондами та волонтерським рухом. Expecto Agency теж долучилися до кількох інформаційних кампаній в цьому напрямі.

Регулярна колаборація з айтівцями

Команда Expecto Agency співпрацювала із Kharkiv IT Cluster ще до того, як стала його мембером:

«Ми завжди охоче відкривали свої двері для професійних та навчальних ІТ-заходів. У якийсь момент ми побачили, що наші погляди, бачення розвитку та цінності кластера співпадають. Членство у Кластері, як прогресивної організації, дає нам змогу бути в авангарді змін», згадує Максим Максимов.

Для агенції було важливо стати частиною цієї екосистеми, що активно розвивалася останніми роками. Членство у бізнес-ком’юніті Кластера мотивувало команду зростати та залучати молодь. Компетенції агенції неабияк розвивають екосистему бізнесу в Харківському регіоні. До війни Олександр Ніколаєв активно долучався до освітніх проєктів – викладав в ІТ-компаніях та академіях. Зараз же команда готова проводити подібні курси для компаній – наприклад, для маркетингових відділів.

Як Expecto Agency допоможе вам уже зараз?

У ці часи компанії мають підтримувати одне одного, а тому агенція буде допомогти вашій справі. Expecto Agency стане вам найкращим партнером і помічником для того, щоб вистояти турбулентність і знайти нові шляхи.

«У рамках партнерської програми для мемберів Kharkiv IT Cluster ми пропонуємо безкоштовний аудит рекламних налаштувань. Ми відкриті до співпраці з компаніями, яким потрібна допомога у ці непрості часи. Звертайтесь! Ми завжди раді поговорити з колегами про те, як покращити їхній бізнес», – закликає Олександр Ніколаєв.

Ваш бізнес потребує нових рішень для виходу з кризи? Зверніться до Expecto Agency за телефоном: +380 (66) 457 00 96 (Олександр).

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. Grid Dynamics
  2. Kharkiv IT Cluster & WEBSPARK Бот для публікації ІТ-вакансій. Як він працює?
  3. Професії в ІТ

Коментарі