Зустріч uDev #4

Life as a Service: Scalability and other Aspects

Дата
Мiсце проведення
пр-т Незалежності, 2, Premier Palace Hotel Kharkiv

13 вересня 2016 року .NET-гуру Діно Еспозіто виступить спікером на uDev Tech Events з лекцією на тему «Life as a Service: Scalability and other Aspects».

Діно Еспозіто – IT-спеціаліст із світовим ім’ям, автор популярних книг із .NET-програмування видавництва Microsoft Press, експерт у розробленні веб- й мобільних додатків. Його роботи сприяли професійному зростанню тисяч розробників й архітекторів.

У своєму виступі на uDev Tech Events Діно Еспозіто розповість про конкретні способи поліпшення масштабованості додатків й усунення проблем продуктивності програмного забезпечення.

Захід відбудеться за адресою: пр-т Незалежності, 2, Premier Palace Hotel Kharkiv. Вхід безкоштовний за попередньою реєстрацією: (https://www.facebook.com/plarium).

Відеозапрошення Діно Еспозіто.

uDev Tech Events – це безкоштовні технічні івенти для розробників, на яких обговорюють методології, нові інструменти і переймають досвід кращих фахівців IT-галузі. Зустрічі відбуваються у Харкові, організатором виступає міжнародна компанія-розробник ігор Plarium.