Запрошуємо вас на безкоштовний вебінар “Що чекати ІТ-бізнесу в 2022 році?”

Дата
Мiсце проведення
Online

2020-2021 рр. – це не тільки роки карантину та епідемії, але й період масштабних змін для ІТ бізнесу в Україні: був прийнятий план протидії BEPS, з’явилася Дія Сіті, на порозі зміни трудового законодавства та нові намагання перекваліфікувати ФОПів у найманих працівників, а ще й закон про «Податок на Google».

Відповідно до офіційної статистики – ІТ-галузь є третьою за розміром частки у ВВП України. І це, на думку контролюючих органів, означає, що ІТ-компанії мають гроші, з яких можна більше сплачувати до бюджету. Саме тому зміни законодавства є величезним викликом для ІТ-бізнесу та, на жаль, можливістю для контролюючих органів здійснювати тиск на бізнес.

Команда Tretten Lawyers разом з командою А1 підготували вебінар «Що чекати ІТ-бізнесу в 2022 році?», в межах якого ми розглянемо всі останні важливі зміни в законодавстві для ІТ-бізнесу та поділимося нашим досвідом, що треба робити, аби уникнути перевірок, штрафів та донарахувань податків як в Україні, так і за кордоном.

Під час вебінару ви дізнаєтесь :
  • Структура ІТ бізнесу в залежності від масштабу компанії (10+, 50+, 100+ спеціалістів): яку та коли обрати?
  • Як Дія Сity вплине на структуру ІТ компаній вже в 2022-му?
  • ФОП чи ГІГ-контрактор, ІТ коворкінг чи резидентство в Дія Сity – які критерії для вибору?
  • Які ризики для ІТ-бізнесу виникають через впровадження правил боротьби з BEPS, прийнятих Законом №466?
  • Правила контрольованих іноземних компаній (КІК): хто повинен звітувати вже за 2022 рік, як цього можливо уникнути?
  • Ризики постійного представництва іноземних ІТ-компаній в Україні: як діяльність ФОПів може призвести до примусової реєстрації представництва ІТ-компанії в Україні?
  • Які іноземні юрисдикції є оптимальними для структурування діяльності українського ІТ-бізнесу?
Всі учасники, які заповнять анкету, отримають:
  • чек-лист на визначення ризику наявності постійного представництва вашої іноземної ІТ-компанії в Україні;
  • безкоштовну 30-хвилинну онлайн-зустріч з Володимиром Чижиковим, який проведе експрес-аналіз вашої структури та дасть корисні практичні поради щодо можливих змін;
  • безкоштовну консультацію Максима Носарева щодо адаптації бізнесу до режиму Дія Сity.
Спікери вебінару

Володимир Чижиков, керуючий партнер, керівник практики податкового консультування компанії А1. До А1 Володимир був директором податково-юридичного департаменту KPMG в Україні. За роки роботи в консалтингу Володимир виконав більше 1000 проєктів з податків та корпоративних фінансів для більшості компаній з ТОП-100 переліку Forbes.

Максим Носарев, Founder & СЕО Tretten Lawyers, IT адвокат. Максим спеціалізується на структуруванні IT-бізнесу в Україні, інвестиційних проєктах (M&A, нерухомість), адвокатському захисті в надзвичайних ситуаціях. Має 18 років юридичної практики, з них 7 років надає юридичні послуги для IT індустрії. Тренер в IT Dnipro BizSchool. Також у Максима 5 років досвіду керування людьми та комунікаціями в миротворчих місіях в Косово та Ліберії.

Реєстрація

Вебінар безкоштовний, кількість учасників обмежена, тому реєструйтесь вже зараз.

Початок об 11:00. Тривалість вебінару півтори години.

Вебінар проводиться українською та російською мовами в онлайн форматі. Після реєстрації вам на пошту буде надіслано повідомлення з посиланням на трансляцію.

Формат заходу не передбачає участі представників консультаційних, юридичних та аудиторських компаній. У разі реєстрації на вебінар не з корпоративного e-mail, організатори залишають за собою право відмовити в участі.


За всіма питаннями щодо реєстрації ви можете звертатися до Марії Кошутської на електронну адресу mkoshutska@a1.consulting або телефоном +38 (044) 300 2560.