Як прокачати бізнес за допомогою штучного інтелекту: програма та перші спікери AI Conference Kyiv 2021

Дата
Мiсце проведення
Київський конференц-хол «Оазис»
Для учасників кластеру
 • percent20% за промокодом AI_PR20

Конференція стане майданчиком, де кити індустрії AI, підприємці, діджитал-маркетологи обміняються ідеями стрімкого технологічного розвитку українського бізнесу.

21 вересня в київському конференц-холі «Оазис» відбудеться вже третя AI Conference Kyiv 2021 про впровадження штучного інтелекту в бізнес. Організатор – міжнародна компанія Smile-Expo.

AI Conference Kyiv 2021

Razdelytely-dlya-sajta2-640x44 Як прокачати бізнес за допомогою штучного інтелекту: програма та перші спікери AI Conference Kyiv 2021

Які теми розкриють на AI Conference

На гостей заходу чекають виступи топових фахівців IT-індустрії, дві години панельних дискусій та демозона з можливістю тестування передових AI-рішень.

Розробники ШІ для різних галузей бізнесу поділяться власним досвідом та обговорять такі теми:

 • AI для забезпечення корпоративної кібербезпеки.
 • Чому створення data strategy для компаній – першочергове завдання?
 • AI в освіті. Як штучний інтелект допомагає роботодавцям в навчанні фахівців, націлених на вирішення бізнес-завдань?
 • Застосування AI в роботизованих системах підприємств: вдосконалення функціоналу.
 • AI в сфері фінансів і страхування: найкращі рішення та робочі кейси.
 • Співпраця розробників і держави: як AI-фахівці можуть посприяти діджиталізаціі в Україні?
 • Розробка та впровадження систем моніторингу з функцією комп’ютерного зору.

А під час панельної дискусії відвідувачі зможуть взяти участь у гарячому обговоренні на тему «Концепція розвитку штучного інтелекту в Україні: перспективи та можливості для українського бізнесу».

Зареєструватися на конференцію

Razdelytely-dlya-sajta2-640x44 Як прокачати бізнес за допомогою штучного інтелекту: програма та перші спікери AI Conference Kyiv 2021

Представляємо перших спікерів конференції!

Експерти заходу поділяться знаннями та робочими кейсами про те, як штучний інтелект може істотно полегшити та прискорити ведення бізнесу.

Першими спікерами AI Conference, стали:
 • Олександр Краковецький – CEO в компанії DevRain, яка займається розробкою ПЗ зі спеціалізацією в галузі мобільних пристроїв, web-рішень, хмарних сховищ, штучного інтелекту та машинного навчання. Співзасновник і технічний керівник соціального стартапу «ДонорUA» – автоматизованої системи пошуку й організації донорства крові. Має статуси Microsoft Regional Director, Microsoft Artificial Intelligence Most Valuable Professional і Microsoft Certified Trainer.
  Спікер виступить з темою «Чому створення data strategy для компаній – першочергове завдання?».
 • Олександр Федотов – маркетолог, директор з розвитку бізнесу в цифровому консалтинговому агентстві «Ольшанський і Партнери». За більш ніж 10 років досвіду на ринку маркетингу він реалізував 200 проєктів, зокрема для таких компаній, як «OTP Банк», Liqui Moly, «Мобілочка», Renault Ukraine, AutoRia і багатьох інших.
  У своїй доповіді експерт зазирне в майбутнє і розкриє тему «Маркетинг 2025 неможливий без чат-ботів. До чого готуватися сьогодні».

Зареєструватися на конференцію

Razdelytely-dlya-sajta2-640x44 Як прокачати бізнес за допомогою штучного інтелекту: програма та перші спікери AI Conference Kyiv 2021

Гарячий промокод на знижку та пропозиція early bird

Встигніть скористатися вигідною пропозицією early bird та придбати квитки за зниженою вартістю: що ближча дата конференції, то вищі ціни. І це ще не все: з унікальним промокодом AI_PR20 ви отримуєте знижку 20% на квиток.

Приєднуйтесь до AI Conference Kyiv 2021 та станьте частиною спільноти інноваційних технологій. Знайомтеся з провідними розробниками та потенційними клієнтами для реалізації нових AI-рішень.

Не пропустіть імена наступних спікерів! Оновлення програми і реєстрація – на офіційному сайті.